Реклама

влажн.:

давл.:


Главная arrow Разделы arrow Местные новости arrow Город arrow Московские попы хотят оттяпать 1,5 миллиона из бюджета
Московские попы хотят оттяпать 1,5 миллиона из бюджета Печать
Автор Редактор   
16.03.2018 г.
ImageНа фэйсбук-странице партии "Возрождение" появилось сообщение о том, что депутаты этой партии хотят выделения 1,5 миллиона гривен из областного бюджета попам.

В сообщении говорится:

"Депутати обласної ради підтримали запит представників фракції «Відродження» Юрія Меєровича та Анатолія Троня щодо проведення реставрації Свято-покровського кафедрального собору в Охтирці. З відповідним проханням до депутатів звернулися місцеві жителі.

Свято-покровський кафедральний собор, заснований у 1768 році, – це архітектурна пам’ятка національного значення. Він занесений до переліку «Семи чудес Сумщини» і є центральною спорудою історико-архітектурного комплексу Охтирки. Щороку собор відвідують паломники й туристи з усієї України та інших держав Європи — його без перебільшення можна назвати візитною карткою міста.

15 липня цього року собору виповнюється 250 років з часу завершення будівництва, і сьогодні його архітектурний комплекс потребує оновлення.

«З метою збереження пам’ятки архітектури національного значення звертаємося з проханням надати фінансову допомогу в сумі 1,5 млн грн для проведення ремонтних та реставраційних робіт», — йдеться у підтриманому депутатському запиті."

 

 
on-620120_pro_mar.gif

bezp.gif

doma.jpg

Реклама

express.gif

Реклама

pas.jpg

Загрузка...

Реклама