Реклама

влажн.:

давл.:


Главная arrow Разделы arrow Местные новости arrow Город arrow Депутатські гроші. Олександр Васильченко
Депутатські гроші. Олександр Васильченко Печать
Автор городА   
12.03.2018 г.
ImageОлександр Васильченко: Люди просять автобусну зупинку на перехресті вулиць Кожедуба та Пісчаної

Продовжуємо допитуватися у народних обранців, куди і скільки потрачено коштів, що виділялися на виконання депутатських повноважень.

Відповідає депутат міської ради Олександр Анатолійович Васильченко, обирався за списком від політичної партії «Українське об'єднання патріотів УКРОП», на сьогодні він член партії та голова фракції партії у міській Раді.

  

1. Скільки виборців зверталися за допомогою, яку ви могли б надати у рамках Програми?

На 24-ому окрузі обралося два депутата - Григорій Довгаль (РПЛ) і я («УКРОП»). До округу відносяться вулиці: Дениса Давидова, Заводська, Івана Кожедуба, Піщана, 29-го повітрянодесантного полку, Андрія Шаталова 45-102; провулки:  Абрикосовий, Крамського, Миколи Духова,  9-го Січня, Ярмарковий, Травневий, Кобзарський.

Також за нами закріпили додатково 26 округ. Причина проста - там не пройшов жодний депутат. Це вулиці: Фабрична, Охтирських дивізій, Грибоєдова, Гагаріна, Івана Франка, Тімірязєва; провулки: Братський, Пантелеймона Куліша, Кубанський та площа Козацька.

Можна сказати від такого соломонового рішення виграли усі. Тепер у мешканців наших з Довгалем округів замість одного помічника - два. І в 24-ому, і в 26-ому. Ми, депутати, маємо змогу більше орієнтуватися щодо проблем міста та тісніше співпрацюємо, що також є плюсом. В цьому році я використовував кошти 26-ого округу, а Довгаль 24-го.

Стосовно звернень. В 2017-ому до мене надійшла колективна заява з приводу аварійного спуску до містка (вул. Заводська, пров. Прирічний). Вдалося допомогти заасфальтувати без використання коштів, що передбачалися на виконання депутатських повноважень. Тоді я робив депутатський запит, люди приходили до міського голови. З боями, але все ж таки відремонтували за рахунок міського бюджету. Важливу роль у позитивному вирішенні питання зіграв особисто Ігор Алєксєєв.

Були до мене звернення щодо оптимізації маршрутних перевезень. Я посприяв, щоб маршрутка заходила на вул. Кожедуба. Піднімав дане питання на транспортній комісії. Перевізник Тетяна Кліщ пішла назустріч побажанням.

Зверталися по вуличному освітленню. Все вдалося вирішити в рамках прийнятої програми енергозабезпечення. Ліхтарі встановили.

Піднімали питання щодо нового дитячого майданчика. Його теж зробили. Посприяв у виділенні коштів Довгаль. Майданчик встановлений поблизу речового ринку.

По вул. Піщаній (колишня Куйбишева), там де проходить маршрутка, дорога в незадовільному стані. Робив депутатський запит з приводу підсипки. Плануємо хоча б місцями у 2019 році пройтися. Там три перехрестя, можливо, прийдеться залучати депутатські кошти. Бо то водоканал розкопає, то ТЕЦ, а ремонтувати крайнього не знайдеш.

Крім того, люди просять автобусну зупинку на перехресті вулиці Кожедуба та Пісчаній.

ЗОШ №4, де навчається багато дітей з цих округів, просять футбольні, волейбольні, баскетбольні м'ячі.

Заасфальтована вулиця Кожедуба потребує пішохідного тротуару. На тротуар депутатських коштів не вистачить, але ремонтувати потрібно.

Хотілося б поруч з дитячим майданчиком побудувати й спортивний: бруси, турніки. Є попередні узгодження з благодійниками, які готові допомогти хтось трубами, хтось дошками.

Спробуємо побудувати у 2018 році своїми силами.

Просили мешканці Заводської спиляти аварійні дерева. Спиляли без залучення депутатських коштів. Ніби значуще все згадав.

Вистачало й дріб'язкових проблем, котрі вдавалося вирішувати, як то кажуть, одним днем. Хоча заявникам, звісно, вони такими не здавалися, але вони не забирали у мене багато часу, тому я усі навіть і не згадаю.

2. Скільки грошей використали всього, (з них на своїй дільниці/за її межами)?

Всі до копійки кошти на виконання депутатських повноважень я довірив використати відділу освіти. Якщо по духу закону, то можна сказати вони використані на потреби виборців округу, якщо ж по букві, то можна з кінцевої суми виключити з 2,3 тис витрат на ДЮСШ.

Придбання музичного комплексу для ЗОШ № 4 обійшлося в 52 682 грн. Придбання спортивного взуття для ДЮСШ (кросівки) у 2 300 грн. Крім того 12 000 грн. передбачалося на проведення навчально-тренувальних зборів юних спортсменів.

 

3. Чому профінансували саме обрані проекти (проект) та відкинули решту?

Школа №4 єдина в місті не мала свого музичного обладнання, саме тому я вирішив направити основну суму на ці цілі. Останні успіхи наших легкоатлетів не випадкові, разом з тренером Олександром Маслюком секція ніби набула другого дихання. З боку влади потрібно мотивувати юних спортсменів до нових досягнень. Хоча б спортивний інвентар та збори їм забезпечити. На жаль, вдалося тільки перше. Гроші передбачені на проведення зборів хоч і виділили, але із катастрофічним запізненням. Замість 6 жовтня вони прийшли у кінці місяця. Тому 12 018 грн. лишилися невикористаними. Їх довелося повернути.

Я належу до опозиційної групи депутатів. От якби я був провладним, ніяких би затримок не трапилось. А так, від того, що зі мною зводять рахунки, заручниками стають юні легкоатлети. Що дуже прикро.

 

4. Готові у 2018 році використати «депутатські гроші» повністю і чи вже маєте плани куди?

Планів на депутатські кошти багато, але грошей, на жаль, не вистачить аби вирішити усі проблеми, які накопичувалися десятиріччями. Буду вибирати між підсипкою вул. Піщаної, будівництвом зупинки, пішохідним тротуаром по вул. Кожедуба. Можливо, щось використаємо при будівництві спортивного майданчику. Впевнений, з'являться й інші пропозиції від мешканців. Якщо будуть більш слушні - віддам перевагу їм.

Існуюче розподілення коштів між депутатами вважаю неправильним. Набагато правильніше було б закріпляти кошти по районах. Густонаселені мікрорайони мають компактні межі виборчого округу. Тобто дільниця з десятків, хай сотень квадратних метрів отримає стільки ж грошей, розтягнутий на кілометри 24-ий округ.

У виборчому плані округи рівні, бо приблизно однаково людей. А от упорядкувати ці дві дільниці за однакову суму не вдасться. Це ж потрібно розуміти! 

Спілкувався Андрій Міхєєв

 
Реклама

bezp.gif

doma.jpg

tokyo_0418_2.gif

Реклама

express.gif

dialog.gif

Реклама
Загрузка...