Реклама

влажн.:

давл.:


Главная arrow Разделы arrow Местные новости arrow Происшествия arrow В Охтирці судитимуть директора та виконроба ТОВ, які завищили обсяг виконаних будівельних робіт
В Охтирці судитимуть директора та виконроба ТОВ, які завищили обсяг виконаних будівельних робіт Печать
Автор Охтирська місцева прокуратура   
02.03.2018 г.
Охтирською місцевою прокуратурою затверджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно директора та співробітника товариства з обмеженою відповідальністю, протиправні дії яких призвели до розтрати бюджетних коштів.

Встановлено, що в грудні 2016 року між Управлінням КБ та ЖКГ Охтирської міської ради і зазначеним ТОВ укладено договір на проведення будівельних робіт по ремонту зливової каналізації для відведення талих та дощових вод під час капітального ремонту дороги по вул. Батюка та вул. Мішечкіна в м. Охтирка Сумської області. Переслідуючи мету заволодіння бюджетними коштами, директор ТОВ у офіційних документах на 87% завищив обсяг використаного піску під час улаштування основи під трубопровід.

Згідно висновку експертизи вартість фактично виконаних робіт, складає 590 тис. грн. При цьому на підставі наданих керівником офіційних документів ТОВ отримало близько 850 тис. грн. Таким чином керівник привласнив майже 260 тис. грн. У подальшому з метою легалізації доходів, отриманих внаслідок протиправних дій, керівник ТОВ використав вказані кошти для здійснення господарської діяльності, провівши ряд фінансових операцій.

Як зазначила керівник Охтирської місцевої прокуратури Юлія Слабунова, разом із директором судитимуть також і виконроба ТОВ, який був керівником і організатором будівельних робіт на дорученій ділянці та склав акт огляду прихованих робіт, до змісту якого вніс завідомо неправдиві відомості.

Дії директора ТОВ кваліфіковано за ч. 2 ст. 366 (складання та видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, що спричинило тяжкі наслідки), ч. 4 ст. 191 (заволодіння чужим майном шляхом зловживання своїм службовим становищем, вчинене у великих розмірах) та ч. 1 ст. 209 (легалізація доходів, одержаних злочинним шляхом) КК України. Виконроб ТОВ відповідатиме лише за ч. 2 ст. 366 КК України.

Довідково: керівнику загрожує позбавлення волі на строк від п'яти до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, його підлеглого можуть позбавити волі на строк від двох до п'яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, зі штрафом від двохсот п'ятдесяти до семисот п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

 
Реклама

bezp.gif

doma.jpg

tokyo_0418_2.gif

Реклама

express.gif

dialog.gif

Реклама
Загрузка...