Реклама

влажн.:

давл.:


Главная arrow Разделы arrow Местные новости arrow Город arrow Про «депутатські гроші» говорить Сергій Бондаренко
Про «депутатські гроші» говорить Сергій Бондаренко Печать
Автор ГородА   
26.02.2018 г.

Image1. Скільки громадян зверталися за допомогою, яку ви могли б надати у рамках Програми?

2. Скільки грошей використали всього, (з них на своїй дільниці/за її межами)?

3.Чому профінансували саме обрані проекти (проект) та відкинули решту?

4. Готові у 2018 році використати «депутатські гроші» повністю і чи вже маєте плани куди?

 

Відповідає депутат міської ради Сергій Іванович Бондаренко, член Народної партії  та її перший номер на виборах у міськраду.

1. Протягом минулого року, до мене, як до депутата, приходили мешканці міста з різними проблемами. Нікому у допомозі не відмовив. Переважна більшість питань вирішувалася за усними запитами. Точну кількість назвати не можу. У багатьох випадках людям, перш за все, потрібні були поради, або ж сприяння. Доводилося телефонувати, чи в особистій розмові з посадовцем доносити проблему людини. І хоча я знаходжусь в опозиції до діючої влади, мені вдається знаходити потрібні слова та вагомі аргументи, тому що маю, без перебільшення, великий досвід - 5 разів люди обирали мене депутатом міськради.

Загалом майже все вдавалося вирішувати без залучення коштів, передбачених на виконання депутатських повноважень. Серед звернень, які потребували фінансування згадаю тільки три - встановлення відбійника на розі вул. Лебедєвої-Мішечкіна, «електрика» у будинку по пр. Мєндєлєєва, 6 та інших, а також обладнання для реабілітаційного центру дітей-інвалідів.

Тут потрібне невеличке роз'яснення про так звані «депутатські кошти». В 2017 році у резервному фонді знаходилися гроші, на розподілення яких депутати впливали безпосередньо. Кожний з нас мав право запропонувати збільшити фінансування під якийсь проект одному з розпорядників коштів на 67 тис. грн., або розділити цю суму між декількох.

У Охтирці 6 розпорядників коштів. Це управління - фінансів та економіки; соцзахисту; капітального будівництва та ЖКГ (УКБ); а також відділи - освіти, культури і туризму та охорони здоров'я.

Направити кошти можна було тільки в тому випадку, якщо у Програмі соціально-економічного розвитку міста даний захід не передбачався взагалі. Добавляти фінансування по одному з пунктів програми заборонялось, тому що за положенням «депутатські гроші» використовувалися виключно на нові ініціативи.

І це тільки в тому разі, якщо їх використання, успішно проходило погодження у владних кабінетах. На мій погляд, для провладних депутатів і для опозиційних - процес протікав з різним ступенем складності. 

Важливо розуміти, що депутат з 67 тис., не мав у власному розпорядженні жодної копійки.

Він міг тільки запропонувати їх розподілення. Погодити чи заблокувати ініціативу, як легко здогадатися, завжди могла одна особа, а офіційну відповідь надавали керівники відділів та управлінь. При чому не завжди письмово, інколи обмежуючись усними поясненнями про недоцільність.

Свої побажання щодо розподілення коштів депутат міг викласти у заяві меру, або подати депутатський запит чи підняти питання на засіданні однієї з профільних комісій. Але врешті решт усі ініціативи лягали на стіл міського голови.

2. На кінець року у мене лишилося нерозподіленими 4,5 тис.грн., використав 62,5 тис.грн. З моїх ініціатив погодились профінансувати:

придбання масажної кушетки та офісних стільців для КУ «Охтирський міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів» на суму 6 тис.грн.

придбання світильників для багатоповерхівок, а також встановлення електролічильників по вул.Мєндєлєєва, 6,7, пров.Милославського, 2, вул.Снайпера, 3 А на суму  56,5 тис.грн.

За мною закріплений виборчий округ №16 - вул.Батюка: 42-44, 49; вул.Незалежності: 19, 21; вул.Олександра Мішечкіна 1-11, пров. Бородіна, пров. Якова Майтюренка,  пров. Лебєдєвої, пров. Матяша, пров. Харківський, пров.Анатолія Руденка, пров. Челюскіна.

Ваше питання стосовно куди направив гроші депутат, на свій округ чи ні - цілком зрозуміле. На ваш розсуд, люди проголосували за кандидата, щоб той, ставши депутатом вирішував їх проблеми. Але давайте розберемось. Кого вони обирали - депутата міськради, чи представника свого мікрорайону?

Завдання депутата дбати про все місто. Відразу після підбиття підсумків виборів депутат зобов'язаний приймати та проводити рішення, які йдуть на користь усій громаді, навіть, якщо вони шкодять виборцям округу, по якому він балотувався.

Це в ідеалі. Звісно, коли існувала мажоритарна система політик не міг не розуміти, що в наступного разу за нього не проголосують.

Сьогодні виборча система принципово змінилася. При пропорційній системі депутат здебільш не прив'язаний до округу. Наприклад, я, як лідер списку «Народної партії» взагалі не представляв інтереси якоїсь конкретної дільниці міста, хоча й провів багато зустрічей з виборцями у різних мікрорайонах Охтирки. Нашу політичну силу підтримали виборці різних округів.

Тобто своїм обранням я зобов'язаний усім охтирчанам, а не одному мікрорайону. Округ закріплений за мною був тільки у 2017 році.

Таких як я, ще 6 депутатів: Микола Данилюк (Радикальна партія Олега Ляшка), Федір Кісєлар («Блок Петра Порошенка «Солідарність»), Анатолій Марченко (ПП «Українське об'єднання патріотів УКРОП»), Лілія Неофітна ( ВО «Батьківщина»), Олег Погорєлов (ПП «Сила людей») та Григорій Юрко («Опозиційний блок»). Також першим номером списку від «Відродження» йшов Юрій Меєрович, але його окрім міської ради обрали й в обласну, де він зараз і працює.

З прагматичного боку, щоб обратися вищезгаданим політикам в наступний раз краще нічим не виділяти якійсь один округ з поміж інших, розподіляючи кошти рівномірно, чи вкладатися у проекти, які принесуть користь відразу усій громаді.

3.

Я ініцюював направлення коштів на центр реабілітації не тільки і не стільки  тому, що у межах мого округу проживають діти-інваліди, а з переконань, що соціально незахищеній категорії населення потрібно створювати максимально сприятливі умови для життя та оздоровлення.

Встановлення окремих лічильників на світильники загального користування було доцільним, тому що після зростання ціни з 24 коп. до 1,68 грн. за кВт мешканцям доводилося сплачувати набагато більш, ніж вони фактично використовували. В перспективі витрати зростали б, але тепер ця проблема вирішена раз і назавжди.

Закуповування світильників дозволить нам вирішити проблему темряви. Після встановлення економічних ламп зменшиться енергоспоживання. Це також відчують на собі сотні мешканців багатоповерхівок.

На жаль не були підтримані деякі інші мої ініціативи. Одна з них -

встановлення відбійника поперед будинком біля парку, куди врізалася поліцейська машина. За роз'ясненнями Олександра Демиденка начальника УКБ та ЖКГ, згідно норм у цьому місці його встановлювати не можна.

Не пройшла також моя пропозиція щодо викупу містом обладнання, яке встановлене в центральних теплових пунктах (ЦТП). Мова йдеться про ПІД-регулятори з баттерфляєм. Специфічне обладнання належить приватному підприємству. Коли усі ЦТП передали ТЕЦ, обладнання теж по факту дісталося «тепловикам». Завдяки цим пристроям, більш ефективно використовується теплоенергія. Після підігріву води до заданої температури все зайве тепло направляється на опалення. Звісно пристрої можна демонтувати і віддати власнику, але від цього програють тільки мешканці навколишніх будинків і не виграє ніхто. Логічно було б викупити у підприємства обладнання, а потім передати їх ТЕЦ. Мій депутатський запит колеги підтримали, але начальник УКБ угледів якісь ознаки корупції, та, як розпорядник коштів, відмовився використовувати «депутатські гроші».

Також УКБ «зарізало» мою найпершу ініціативу - по використанню відразу усіх 67 тис.грн. Після передачі багатоквартирних будинків їх мешканцям у 6 місячний термін УКБ повинно було передати й землю навколо. Але з-за відсутності коштів проекти не робилися. Запропонував УКБ використати на виготовлення необхідної документації усю виділену мені суму. Відмовились, обґрунтувавши відповідь тим, що 67 тис.грн. недостатньо для вирішення земельних проблем усіх багатоповерхівок міста за раз, а частинами ніхто ділити не захотів. Хоча чому не зробити це частинами? Новобудову лікарні ми здаємо пусковими комплексами і нічого страшного!

4. У 2018 році ще не планував куди направити кошти на виконання депутатських повноважень. Найближчою сесією буде вирішуватись скільки грошей насправді виділять для цих цілей з бюджету. Хоча раніше депутати проголосували за 100 тис., в резервному фонді така сума відсутня.

Спілкувався Андрій Міхєєв

 

Нагадаємо, Депутатські гроші. У 2018 році це понад 3 мільйони гривень. Навіщо вони, якщо й меншу суму дехто не витратив? 
 
Реклама

bezp.gif

doma.jpg

tokyo_0418_2.gif

Реклама

express.gif

dialog.gif

Реклама
Загрузка...