Реклама

влажн.:

давл.:


Главная arrow Разделы arrow Местные новости arrow Город arrow Казав пан кожух дам, та тепле його слово
Казав пан кожух дам, та тепле його слово Печать
Автор ГородА   
29.01.2018 г.
Попри обіцянки мера, місто не передає каналізацію водоканалу

Ветеран Великої вітчизняної війни Петро Сергійович Буренко разом з іншими мешканцями провулку Меделєєва постали перед каналізаційною проблемою.

Раніше система водовідведення цього сектору міста належала комбінату хлібопродуктів. Все функціонувало нормально. Але підприємство вже кілька років як відмовилося від непотрібних для цілей виробництва мереж. Тепер трубопроводи ніким не обслуговуються, відповідно, вони скоріше виходять з ладу. Навіть прочистити їх нікому. Люди самі наймають машину, самі збирають гроші. Це незручно, невигідно, обтяжливо. Усі сподівання були на те, що місто передасть каналізаційні мережі провулка водоканалу. Такі наміри мав і мер Охтирки Ігор Алєксєєв, але до цього дня каналізація провулку лишається нічиєю. Без господаря вона скоро вийде з ладу назавжди - впевнений ветеран Петро Буренко.

Буренко П.С.:

- Каналізацію по пров. Менделєєва вже 4 роки поспіль ніхто не обслуговує. Самі жителі прочищають її, коли вона заб'ється. От і все. Це неправильно. Мешканцям провулку зручніше платити за послуги водоканалу щомісяця та не переживати за стан труб. Фахівці набагато краще доглядають за мережами, обслуговують їх та своєчасно ремонтують. Це всі розуміють, нікому нічого доводити не потрібно.

Водоканал нібито не проти прийняти нових абонентів. Підприємство ж цим живе - чим більше замовників послуг, тим більші його доходи. Мер також «ЗА». Але наша справа чомусь не ворушиться.

Я особисто був на зустрічі з Ігорем Алєксєєвим, коли він пообіцяв передати каналізацію пров. Менделєєва водоканалу у 2017 році. Обіцяв-то він, обіцяв, але й досі не передав. Нібито директор ТОВ «Водоторгприлад» Олексій Шейко згодний прийняти її, лише за умов виконання низки вимог стосовно покращення технічного стану мережі: закрити люками колодязі, обкласти їх цеглою тощо. Знову ж таки усі одноголосно «ЗА». Ремонт дійсно там необхідний. Мешканці будуть дуже раді. Міська влада, яка повинна забезпечувати усюди порядок, також не проти покращень. Але справа знову ж таки не просувається ані на міліметр.

Ми, мешканці провулку, розуміємо що зараз у держави важкий період, у міста не вистачає грошей, бо будують ЦРЛ, при цьому кожний містянин - не тільки ми - наполягає, аби його проблему вирішували у першу чергу.

Втім, на мій розсуд, мер повинен відповідати за свої слова. Коли Алєксєєв давав нам обіцянку - ситуація - що в Україні, що в Охтирці лишалася такою ж поганою, як і зараз. Кардинальних змін не відбувалося. Тому ми очікуємо виконання обіцяного.

Андрій Міхєєв

 
on-620120_pro_mar.gif

bezp.gif

doma.jpg

Реклама

express.gif

Реклама

drova.jpg

Загрузка...