Реклама

влажн.:

давл.:


Главная arrow Разделы arrow Местные новости arrow Город arrow Очікується в місті
Очікується в місті Печать
Автор ГородА   
29.01.2018 г.

На двох стільцях не всидиш

Замість представника «Батьківщини» Івана Сушинського, який склав депутатські повноваження, до складу Охтирської міської ради увійде Володимир Васильович Чернов. Відповідний проект рішення вже розміщено на сайті ради. Однак, набувши повноважень депутата, Володимир Чернов втратить місце у виконавчому комітеті.

«Вивести зі складу виконавчого комітету Охтирської міської ради Чернова Володимира Васильовича в зв`язку з набуттям ним повноважень депутата Охтирської міської ради VII скликання», - йдеться у проекті рішення.

Масляна прийде в лютому

«Масляну - 2018» в Охтирці планують відсвяткувати у неділю 11 лютого. Народне гуляння обійдеться суспільній кишені охтирчан у 13 500 гривень. На 2 тисячі планують придбати призів для розважальної програми, 500 грн. витратять на афіші й плакати, 6000 грн. - художнє оформлення заходів та 5000 заплатять запрошеним творчим колективам. Відповідний проект рішення виконавчого комітету Охтирської міської ради вже оприлюднено.

 Готуйтеся обрати свого лікаря

У квітні стартує національна кампанія «Обери свого лікаря». «Обрати свого лікаря та підписати Декларацію можна буде з 1 квітня. До цього часу підписання Декларацій про вибір лікаря відбувається у пілотному режимі» - інформує охтирчан місцевий відділ охорони здоров'я.

Важливо, що сімейний лікар відтепер обирається не «строго за пропискою».

Повідомляється, що у 2018 році заклад, в якому працює сімейний лікар, почне отримувати пряму річну оплату за обслуговування кожного пацієнта, який уклав з ним договір, середня виплата на первинній ланці складе близько 370 грн на одного пацієнта.

 
on-620120_pro_mar.gif

bezp.gif

doma.jpg

Реклама

express.gif

Реклама

drova.jpg

Загрузка...