Реклама

влажн.:

давл.:


Главная arrow Разделы arrow Местные новости arrow Город arrow Господарський суд Київа прийняв рішення щодо ТОВ Брокенергія
Господарський суд Київа прийняв рішення щодо ТОВ Брокенергія Печать
Автор Админ   
07.01.2018 г.
Завдяки принциповій позиції органів прокуратури судом поновлено права та економічні інтереси держави в теплоенергетичній сфері.

Про це повідомляє прес-служба Сумської обласної прокуратури  

Господарським судом м. Києва завершено розгляд справи за позовом прокуратури Сумської області в інтересах держави до ТОВ «БРОКЕНЕРГІЯ» та ухвалено рішення про збільшення розміру щомісячних орендних платежів, які підприємство має сплачувати до Державного бюджету України за використання державного майна - цілісного майнового комплексу Охтирських теплових мереж.

Як повідомив начальник управління прокуратури Сумської області Олександр Рубан, прокуратурою встановлено, що ТОВ «БРОКЕНЕРГІЯ», користуючись державним майном для виробництва, транспортування і постачання теплової та електричної енергії на території м. Охтирки, упродовж тривалого часу уникала перегляду ставок орендної плати, внаслідок чого замість близько 500 тис. грн у бюджет сплачувала близько 40 тис. грн на місяць, тобто у 12 разів менше, ніж це передбачено нормативно-правовими актами.

 
Реклама

bezp.gif

doma.jpg

Реклама

express.gif

dialog.gif

Реклама
Загрузка...