Реклама

влажн.:

давл.:


Главная arrow Разделы arrow Отдых и быт arrow 2017 рік був плідний на спортивні здобутки для охтирських акробатів
2017 рік був плідний на спортивні здобутки для охтирських акробатів Печать
Автор ДЮСШ   
26.12.2017 г.
2017 рік був плідний на спортивні здобутки для охтирських акробатів. Вихованці Миколи та Яни Горпинченко неодноразово приймали участь у обласних змаганнях, де займали призові місця, а також змогли заявити про себе на всеукраїнському рівні.

ImageНаприкінці грудня в передсвяткові новорічні дні акробати  нашого міста, традиційно, третій рік поспіль, взяли участь у всеукраїнському турнірі пам'яті ЗТУ О. Ф. Чернявого, що проводиться у м. Львові. Цього разу Охтирку представляло 7 дівчат-акробаток. Наша жіноча пара у складі Бірюк Софії та Кіяшко Катерини продемонстрували гарну майстерність та злагодженість. Так, серед чотирнадцяти пар з усієї України наші юні спортсменки зайняли І місце. Блискуче показала свою роботу жіноча група (трійка) Радченко Карина, Гриньова Ельвіра та Тесля Валерія. У скрадній боротьбі за перше місце дівчата не поступилися нікому і тому на п'єдесталі пошани охтирчанки стояли на найвищій сходинці.

ImageТакож успішними змагання стали для жіночої пари, які виконували програму КМС - Зенової Єлизавети та Ткаченко Дар'ї. Дівчата поступилися лише жіночій парі із міста Одеси та привезли додому срібні медалі.

Спорстменки вписали свої імена в історію охтирської акробатики, так як вперше привезли золоті та срібні медалі із змагань такого рівня. Тож, вітаємо із перемогами юних спортсменок та їх батьків! Так тримати!

 
Реклама

bezp.gif

doma.jpg

Реклама

express.gif

dialog.gif

Реклама
Загрузка...