Реклама

влажн.:

давл.:


Главная arrow Разделы arrow Жизнь и люди arrow Шлягер-2017: дебют Альони Габреліян
Шлягер-2017: дебют Альони Габреліян Печать
Автор ГородА   
19.12.2017 г.
Image«Шлягер» зібрав на одній сцені зірок різного штибу. Алла Кудлай, Дмитро та Назарій Яремчуки, Світлана і Віталій Білоножки, Павло Дворський, Наталія Валевська, Петро Чорний. Поряд з ними - талановита молодь: Артем Кондратюк, Соня Злотник, Марина Коломієць.

Диплом «Надія Шлягера» цьогоріч отримала юна авторка-виконавиця з Охтирщини Альона Габреліян. На головній сцені країни дівчинка заспівала власну пісню «Я - українка». Виступ у Національному палаці мистецтв «Україна» став дебютним для неї. Утім, Альона почувалася досить упевнено серед відомих артистів. Ще б пак. У свої 10 років вона встигла засвітитися на шоу «Україна має талант», заспівати у програмі Ігоря Кондратюка «Караоке на майдані», взяти участь у конкурсі Українського радіо «Шукаю продюсера». Восени Альона Габреліян отримала Гран-прі на Всеукраїнському фестивалі «Осінні зорі», а нещодавно відзнялася у новорічному вогнику на телеканалі «O-TV».

На концерті «Шлягера» у Альони була велика група підтримки - тато Гарік, мама Люда та численні родичі, що спостерігали за її виступом із глядацької зали. А ще - хореографічний ансамбль «Кармен» Охтирської музичної школи імені Петра Білинника, керівник Віта Сушко. Танцювальний номер, який підготували учасниці колективу, став чудовим доповненням пісні, що відтепер має статус шлягера.

Ігор Івахненко

 
gem-620120.gif

bezp.gif

Реклама

doma.jpg

express.gif

Реклама
Реклама
Загрузка...

Реклама