Реклама

влажн.:

давл.:


Главная arrow Разделы arrow Жизнь и люди arrow Шлягер-2017: дебют Альони Габреліян
Шлягер-2017: дебют Альони Габреліян Печать
Автор ГородА   
19.12.2017 г.
Image«Шлягер» зібрав на одній сцені зірок різного штибу. Алла Кудлай, Дмитро та Назарій Яремчуки, Світлана і Віталій Білоножки, Павло Дворський, Наталія Валевська, Петро Чорний. Поряд з ними - талановита молодь: Артем Кондратюк, Соня Злотник, Марина Коломієць.

Диплом «Надія Шлягера» цьогоріч отримала юна авторка-виконавиця з Охтирщини Альона Габреліян. На головній сцені країни дівчинка заспівала власну пісню «Я - українка». Виступ у Національному палаці мистецтв «Україна» став дебютним для неї. Утім, Альона почувалася досить упевнено серед відомих артистів. Ще б пак. У свої 10 років вона встигла засвітитися на шоу «Україна має талант», заспівати у програмі Ігоря Кондратюка «Караоке на майдані», взяти участь у конкурсі Українського радіо «Шукаю продюсера». Восени Альона Габреліян отримала Гран-прі на Всеукраїнському фестивалі «Осінні зорі», а нещодавно відзнялася у новорічному вогнику на телеканалі «O-TV».

На концерті «Шлягера» у Альони була велика група підтримки - тато Гарік, мама Люда та численні родичі, що спостерігали за її виступом із глядацької зали. А ще - хореографічний ансамбль «Кармен» Охтирської музичної школи імені Петра Білинника, керівник Віта Сушко. Танцювальний номер, який підготували учасниці колективу, став чудовим доповненням пісні, що відтепер має статус шлягера.

Ігор Івахненко

 
Реклама

bezp.gif

doma.jpg

Реклама

express.gif

dialog.gif

Реклама
Загрузка...