Реклама

влажн.:

давл.:


Главная arrow Разделы arrow Жизнь и люди arrow Зою Степанівну Наклицьку нагородив Президент
Зою Степанівну Наклицьку нагородив Президент Печать
Автор ГородА   
11.12.2017 г.
ImageЗою Степанівну Наклицьку добре знають і поважають в Охтирці. Заслужений працівник культури, Почесний громадянин міста, вона виховала не одне покоління охтирчан у любові до класичного мистецтва - балету. 1 грудня Президент України підписав Указ про нагородження Зої Степанівни орденом княгині Ольги.

«Указом Президента України №398/2017 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди 26-ї річниці підтвердження всеукраїнським референдумом Акта проголошення незалежності України 1 грудня 1991 року» за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю нагородити (в числі інших) - НАКЛИЦЬКУ Зою Степанівну, керівника зразкової балетної студії комунального закладу «Охтирський міський центр культури і дозвілля»  - орденом княгині Ольги ІІІ ступеня», - читаємо на сайті Президента.

А   раніше вихованки Зої Степанівни, учасниці зразкової балетної студії «Арабески» та ансамблю класичного танцю «Елегія» на Міжрегіональному Відкритому фестивалі-конкурсі дитячої та юнацької творчості «Зірковий шанс», що відбувся у Сумах, здобули головний приз - «Кубок Візаві - 2017» та посіли призові місця.

Серед зіркових балерин, що продовжують справу Зої Степанівни Наклицької: Аліна Володіна, Лілія Терещенко, Юлія Шрамко.

 

 
gem-620120.gif

bezp.gif

Реклама

doma.jpg

express.gif

Реклама
Реклама
Загрузка...

Реклама