Реклама

влажн.:

давл.:


Главная arrow Разделы arrow Местные новости arrow Город arrow Хто ще платить за ремонт лічильника? Це для вас
Хто ще платить за ремонт лічильника? Це для вас Печать
Автор Админ   
04.12.2017 г.
ImageТериторіальне відділення антимонопольного комітету 21 листопада розповсюдило цікаву заяву. Споживачам газу, яких змушували платити за лічильники, корисно з нею ознайомитися.

Територіальним відділенням встановлено, що протягом 2016 року за кошти споживачів ПАТ «Сумигаз» було відремонтовано 12 приладів обліку газу та 564 шт. замінено на нові, протягом першого півріччя 2017 - за кошти споживачів було відремонтовано 12 шт., замінено на нові - 206 шт.

Разом з тим, враховуючи вимоги чинного законодавства ПАТ «Сумигаз» мало б забезпечити за власний рахунок ремонт всіх побутових лічильників газу, які після проведення періодичної повірки було у відповідному порядку визнано непридатними до експлуатації, а у разі визнання лічильника газу споживача непридатним до подальшої експлуатації та ремонту, а також після закінчення двомісячного терміну з дня письмового повідомлення про його непридатність, установити споживачу новий лічильник за рахунок підприємства.

Таким чином, не здійснення ПАТ «Сумигаз» безоплатного ремонту лічильників газу, пов'язаного з періодичною повіркою, або їх заміни у разі визнання лічильника непридатним до подальшої експлуатації та ремонту суперечить вимогам чинного законодавства та призводить до того, що споживачі Товариства змушені ремонтувати та/або придбавати нові лічильники за власні кошти, що призводить до додаткових матеріальних витрат споживачів і, як наслідок, до ущемлення їх інтересів.

У зв'язку з зазначеним, розпорядженням адміністративної колегії територіального відділення від 14.11.2017 № 44 розпочато розгляд справи за ознаками порушення ПАТ «Сумигаз», передбаченого пунктом 2 статті 50, частиною 1 статті 13 Закону України "Про захист економічної конкуренції".

Наразі розслідування справи триває, територіальним відділенням здійснюється збір доказів у справі.

Звертаємо увагу споживачів ПАТ «Сумигаз», які, починаючи з 01.01.2016 року здійснювали оплату за ремонт лічильників газу або їх заміну, за результатами періодичної повірки у разі визнання лічильника непридатним до подальшої експлуатації та ремонту.

За наявності документів, які підтверджують фактично понесені Вами витрати (копії чеків, рахунків тощо), Ви можете звернутися з метою захисту Ваших прав до територіального відділення (м. Суми, вул. Харківська 30/1, ) з відповідною заявою.

До заяви бажано додати наступні документи:

1. Копію повідомлення ПАТ «Сумигаз» про періодичну повірку лічильника  

2. Копію повідомлення про визнання лічильника непридатним до експлуатації ремонту.

3. Копію довідки про непридатність засобу вимірювальної техніки.

4. Копію Акта про непридатність до подальшої експлуатації та ремонту

5. Копію товарного чек на покупку/чи ремонт газового лічильника

6. Копію сторінки Абонентної книжки з записом про зняття на повірку лічильника та встановлення (заміну) після повірки.

Інформацію підготовлено за офіційним сайтом Сумського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України

 

 
Реклама

bezp.gif

doma.jpg

tokyo_0418_2.gif

Реклама

express.gif

dialog.gif

Загрузка...