Реклама

влажн.:

давл.:


Главная arrow Разделы arrow Местные новости arrow Город arrow Як не слід класти
Як не слід класти Печать
Автор ГородА   
04.12.2017 г.
Охтирські дороги готували до зими. За останній час відремонтовано 1 393,87 м.кв  твердого покриття. Серед інших куточків міста поталанило й мікрорайону Дачному: Армійська, Київська, Снайпера, Лісний - зміни, дійсно, помітні.

Не забули й про тротуари. Тільки по вул. Армійській відновлено 923,8 м. кв пішохідної частини на суму 519,929 тис. грн. Мешканці вул. Київської, 100 дуже вдячні за перевтілення їхнього подвір'я, де роками ходили спотикаючись. Навкруг будівлі залили асфальт (860 м.кв) та проклали  365 м.кв тротуарної плитки. Продовжуються роботи по капітальному ремонту внутрішньо-дворових проїздів у багатоповерховому житловому будинку по вул. Київській, 104.

Але разом зі словами вдячності звучить критика. Лідера організації ветеранів війни і військової служби «Маю честь» Леоніда Могилка непокоїть, що кошти використовуються не по-господарськи.

Могилко Л.С.:

- Ми обрали мера, який нібито знається на ремонті доріг. Але що ми бачимо? Асфальтом заливають калюжі. Після ремонту проїздів вода нікуди не зникає. За «Провінцією» на Дачному, що не виїзд на трасу - як не ставок, так море. Ремонтувати дороги й тротуари - справа добра, але чому спочатку не вирішити питання водовідведення?

Рік тому, відразу після ремонту на Армійській, 78 наші ветерани не полінилися навіть на прийом до мера піти з питанням, чому там не облаштований водозбірний колодязь. Заливає новенький асфальт, а всім міським службам начхати! Визнали, що порушене питання дуже доречне, але віз з місця не зрушив. Вода, як стояла там, так і стоїть.

Попри незручності для містян від цього ще й різко скорочується термін служби твердого покриття. Гроші йдуть з нашого карману, тому вимагаємо не замилювати очі, а відразу ремонтувати як слід!

Друга хвороба свіжих ремонтів у нашому місті - не встигнуть покласти асфальт, як вже починають його довбати. За прикладом далеко ходити не треба. Зараз по вул. Київській вже довбуть. Невже не можна робити у зворотному порядку? Спочатку копати, а потім класти, а не навпаки?! Закривають очі наші міські служби, коли плитку руйнують «тепловики». Більш аніж рік спливло з обіцянок ТЕЦ відновити пошкоджену дільницю біля світлофора на перехресті Київської-Снайпера. Про проблему добре знають у міськвиконкомі. Для вирішення справи ні копійки грошей не треба. Від імені громади вам надали повноваження, от і використовуйте їх за призначенням.

Буває, забувають про бордюрний камінь. Біля 100-го будинку по Київський знову не встановили бордюр. Неодноразово звертався до мера в прямому радіоефірі, спілкувався, але очікуваної реакції не бачу.

Підготував А.Міхєєв

 ImageImageImageImageImage

 

 

 
Реклама

bezp.gif

doma.jpg

tokyo_0418_2.gif

Реклама

express.gif

dialog.gif

Загрузка...