Реклама

влажн.:

давл.:


Главная arrow Разделы arrow Местные новости arrow Город arrow Їдуть, і все… Як навчити охтирчан помічати дорожні знаки
Їдуть, і все… Як навчити охтирчан помічати дорожні знаки Печать
Автор ГородА   
06.11.2017 г.
ImageКультура на дорогах в Охтирці така, що помітити її важко. Зате впадають в око чисельні порушення Правил дорожнього руху або ж відкрите нехтування ними. Як змусити охтирчан зважати на дорожні знаки, бути чемними і максимально обачними за кермом? Наприклад, поблизу навчальних закладів чи в житлових зонах? Про те, що ситуація на дорогах далека від бажаної свідчить і те, що на жовтневій сесії міської ради відразу двоє депутатів порушили питання безпеки руху.

 

Олександр Шнайдер вважає, що так звані «лежачі поліцейські» - елементи дорожнього обладнання, які гасять швидкість автомобіля - треба встановити біля кожного навчального закладу. У відповідь звучить резонне: це нічого не дасть. По Сумській, біля коледжу СНАУ, де є «карман» для маршрутного транспорту, кожен намагається заїхати саме туди, аби уникнути штучної перепони на дорозі.

ImageВіктор Токар скаржиться, що у двір по Харківському, 3 водії їдуть під два заборонювальні знаки і влаштовують там стоянку для походу на базар. Навала автомобілів стала настільки дошкуляти мешканцям будинку, що це питання порушили перед поліцією й міською радою. Проте кабінетним листуванням порушників законних Правил не злякаєш... Наші люди звикли вимагати порядку від усіх, тільки не від себе. Як то кажуть, щоб і корупції не було, і щоб  кум міг «порішать».

Анна Протасова

 

 
Реклама

bezp.gif

doma.jpg

tokyo_0418_2.gif

Реклама

express.gif

dialog.gif

Загрузка...