Реклама

влажн.:

давл.:


Главная arrow Разделы arrow Местные новости arrow Город arrow Прокуратура повідомляє
Прокуратура повідомляє Печать
Автор Админ   
27.10.2017 г.
Органами прокуратури Сумщини продовжується системна робота щодо захисту економічних інтересів держави в теплоенергетичній сфері.

ТОВ «Брокенергія» є підприємством, що здійснює виробництво, транспортування та постачання теплової енергії, а також надання комунальних послуг з централізованого опалення і постачання гарячої води на території м. Охтирка. Для вказаної діяльності товариство використовує орендоване державне майно - цілісний майновий комплекс Охтирських теплових мереж.

Водночас, як встановлено прокуратурою, орендна плата за користування цим майном суттєво знижена і фактично не перераховувалась протягом 20 років. На цей час ТОВ «Брокенергія» замість 500 тис. грн сплачує близько 40 тис. грн за місяць, що у 12 разів менше, ніж передбачено нормативно-правовими актами.

«З метою захисту інтересів держави прокуратурою області заявлено позов щодо приведення умов договору оренди у відповідність до вимог чинного законодавства. Ухвалою господарського суду м. Києва провадження у справі відкрито, триває розгляд», - зазначив прокурор відділу прокуратури області Максим Васянович.
Нагадуємо, що завдяки принциповій позиції прокуратури Сумщини у червні поточного року відновлено контроль держави за вказаним цілісним майновим комплексом.

 
Реклама

bezp.gif

doma.jpg

tokyo_0418_2.gif

Реклама

express.gif

dialog.gif

Загрузка...