Реклама

влажн.:

давл.:


Главная arrow Разделы arrow Местные новости arrow Город arrow Дівчатка з Охтирки стали дипломантками Всеукраїнського конкурсу
Дівчатка з Охтирки стали дипломантками Всеукраїнського конкурсу Печать
Автор ГородА   
11.09.2017 г.

ImageВсеукраїнська виставка-конкурс декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край» проводиться щорічно на початку літа з метою удосконалення національного та художньо-естетичного виховання.

Журі обласного етапу конкурсу високо оцінили творчі здобутки юних охтирських майстрів і відібрали на Всеукраїнську виставку дві роботи, що посіли перші місця.

У червні місяці були підведені підсумки Всеукраїнської виставки-конкурсу «Знай і люби свій край», на яку надійшло 1 773 роботи з усіх областей України.
На підставі рішення журі Дипломом І ступеня Українського державного центру позашкільної освіти нагороджено: Удовиченко Валентину, вихованку гуртка «Сувенірна іграшка» ОМЦПО-МАН за роботу «Несе Галя воду», керівник Ягодзинська Ірина Олексіївна та Хекало Анну, вихованку гуртка «Український сувенір» ОМЦПО-МАН за роботу «Оберіг «Рідні мотиви», керівник Бабак Лілія Вікторівна.

 
Реклама

doma.jpg

tokyo_0418_2.gif

Реклама

express.gif

profish1.jpg

Загрузка...