Реклама

Главная arrow Разделы arrow Жизнь и люди arrow Дієвий спосіб виконання рішень з несплати комунальних платежів
Дієвий спосіб виконання рішень з несплати комунальних платежів Печать
Автор Охтирський ВДВС ГТУЮ   
23.08.2017 г.
Примусове виконання рішень в Україні покладається на Державну виконавчу службу, яка входить до системи органів Міністерства юстиції України.

Відповідно до Закону України "Про державну виконавчу службу" примусове виконання рішень здійснюють державні виконавці Департаменту державної виконавчої служби, державної виконавчої служби Автономної Республіки Крим, областей та міст Києва і Севастополя, державної виконавчої служби у районах, містах (містах обласного значення), районах у містах.

Для виконання рішень суду про стягнення заборгованості за житлово-комунальні послуги, що набули чинності, державні виконавці застосовують заходи примусового стягнення. Такими заходами є звернення стягнення на кошти та майно боржника,  в тому числі, якщо вони перебувають в інших осіб або належать боржникові від інших осіб, а також звернення стягнення на заробітну плату (доход), пенсію, стипендію та інші доходи боржників. Державний виконавець, відповідно до чинного законодавства, здійснює дії, направлені на встановлення (виявлення) майна боржника і звернення стягнення на виявлене майно.

Громадяни, які мають відповідні борги  мають хибну думку, без будь-якого обґрунтування, що з часом борги зникнуть і вживати дії з метою їх сплати є необов'язковою справою. Скоріш  за все така думка виникає у громадян, які не знайомі з порядком стягнення зазначеного виду стягнення відповідно до чинного законодавства та безпосередньо Закону України «Про виконавче провадження».

Рано чи пізно у двері боржника постукає державна виконавча служба. Якщо боржник ці двері не відкриє, державні виконавці отримують рішення суду на примусове проникнення до житла.

Є випадки, коли люди неадекватно реагують на візит державного виконавця. У даному випадку надзвичайно допомагають співробітники правоохоронних органів. Вони роз'яснюють, надають підтримку. Є боржники, які взагалі себе неадекватно поводять чи перешкоджають проведенню виконавчих дій. У даному випадку державний виконавець звертається до суду за правом на проникнення до житла. Суд виносить відповідну ухвалу. І вже не зважаючи на незгоду боржника, ми входимо у житло. А там проводимо подальші дії щодо опису майна.

В Охтирському міськрайонному ВДВС ГТУЮ у Сумській області є наявний приклад виконання рішень суду шляхом примусового проникнення до житла боржників для опису та арешту майна для подальшої його реалізації. Лише після винесення ухвали Охтирським міськрайонним судом Сумської області про примусове проникнення до житла для опису та арешту майна, що належить боржникам на праві власності та примусовому входженню до житла, що належить боржникам, заборгованість погашена в повному обсязі.

І пам'ятайте,  що для державного виконавця ваші борги - це частина його роботи, тож будьте ввічливі один до одного!

 
gem-620120.gif

bezp.gif

Реклама
Реклама

express.gif

Реклама
Реклама

voda_230320.jpg

Загрузка...

Реклама