Реклама

влажн.:

давл.:


Главная arrow Разделы arrow Местные новости arrow Происшествия arrow Охтирська місцева прокуратура повідомляє
Охтирська місцева прокуратура повідомляє Печать
Автор Охтирська місцева прокуратура   
11.07.2017 г.

Охтирською місцевою прокуратурою 05.07.2017 повідомлено про підозру головному державному інспектору Управління Держпраці в Сумській області у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 368 КК України.

 Так, 05.07.2017 працівниками Охтирської місцевої прокуратури спільно з Управлінням захисту економіки в Сумській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України в рамках кримінального провадження задокументовано факт отримання головним державним інспектором Управління Держпраці в Сумській області неправомірної вигоди від фізичної особи-підприємця за приховування факту порушення ним вимог трудового законодавства, вчиненим на території м. Охтирка

Співробітника Держпраці було викрито у м. Суми безпосередньо після одержання ним 10 тис. грн. На даний час тривають першочергові слідчі дії.  

Довідково: санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від двох до чотирьох років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Інформацію надала керівник Охтирської місцевої прокуратури Ю.Слабунова.

 
Реклама

doma.jpg

tokyo_0418_2.gif

Реклама

express.gif

fursh.gif

Загрузка...

more.jpg