Реклама

влажн.:

давл.:


Главная arrow Разделы arrow Местные новости arrow Город arrow До 3 - х років позбавлення волі засуджено злодія за крадіжку з магазину
До 3 - х років позбавлення волі засуджено злодія за крадіжку з магазину Печать
Автор Охтирська місцева прокуратура   
15.05.2017 г.
 Вироком Охтирського міськрайонного суду Сумської області засуджено П. до 3 - х років позбавлення волі.

Так, П. неодноразово судимий за вчинення крадіжок, влітку 2016 року достроково звільнився із місць позбавлення волі по «закону Савченко».

Не ставши на шлях виправлення П. в лютому місяці 2017 року вночі з метою вчинення крадіжки вночі розбив вікно в одному із магазинів м.Охтирка. Через розбите вікно заліз до приміщення магазину та викрав з відти матеріальних цінностей майже на 1000 грн.

Завдяки узгодженим діям працівників поліції наступного дня зловмисника було затримано.

Зазначений злочин зловмиснику вдалося вчинити, оскільки того дня господарем магазину було вимкнено сигналізацію та камеру відеоспостереження.

Шановні громадяни! Оскільки настав час відпусток закликаємо Вас  потурбуватися про безпеку власного майна, посилити заходи безпеки, не забувати зачиняти двері у помешканнях, зачиняти вікна та балконні двері, цінні речі зберігати у надійних місцях. Від'їжджаючи на відпочинок, не варто розголошувати в мережі інтернет та знайомим особам відомості про час і період від'їзду тощо.

 

За інформацією Охтирської місцевої прокуратури.

 
Реклама

doma.jpg

tokyo_0418_2.gif

Реклама

express.gif

fursh.gif

Загрузка...

more.jpg