Реклама

влажн.:

давл.:


Главная arrow Разделы arrow Местные новости arrow Город arrow Новини коротко
Новини коротко Печать
Автор ГородА   
10.04.2017 г.

За недогріту воду зроблять перерахунок

У зв'язку з потеплінням та реєстрацією середньодобової температури повітря +8 градусів С, міський голова Ігор Алєксєєв дав доручення підготувати проект розпорядження про завершення опалювального сезону, а через недотримання надавачем послуг з гарячого водопостачання температурного режиму, представники ТОВ "БРОКЕНЕРГІЯ" гарантували перерахунок за ненадану послугу споживачам. Про це стало відомо за результатами апаратної наради при міському голові у понеділок 3 квітня.

 

Шукають старовинні весільні обряди

Народний  аматорський колектив театр української пісні «Калина» проводить дослідні експедиції в пошуках пісенного матеріалу старовинних весільних обрядів, щоб зберегти народні традиції та відтворити їх на сцені. Про це повідомила начальник міського відділу культури Любов Бобарикіна. «У матеріалах методкабінету зберігаються тексти пісень та матеріали обряду на паперових носіях зібрані в с. Грунь Охтирського району. У відеозаписах центру є диск із записом однієї із таких експедицій проведеної у лютому 2017 року», - йдеться у повідомленні.

 

На Сиркомбінаті обіцяють погасити борги

Статистику із заборгованості по заробітній платі в Охтирці формує «Охтирський сиркомбінат» ПП «Рось». Станом на 1 березня підприємство заборгувало своїм працівникам 300 тисяч гривень. На засіданні тимчасової комісії з питань погашення заборгованості головний економіст підприємства повідомила, що сиркомбінат працює на давальницькій сировині, запущено цех сухих продуктів, штатна чисельність працівників складає 190 осіб, виплати заборгованих коштів здійснюються за графіком.

 

Кіно повертається

Визначено переможця конкурсу на оренду вільного нежитлового приміщення великої глядацької зали міського центру культури і дозвілля. В колишньому кінотеатрі показуватимуть кіно.

Офіційний сайт міської ради повідомляє, що після підписання протоколу комісії з питань передачі в оренду комунального майна та укладання угоди з приватним підприємцем, охтирчани зможуть долучитися до перегляду кінофільмів на широкому екрані.

 

 
Реклама

doma.jpg

tokyo_0418_2.gif

Реклама

express.gif

fursh.gif

Загрузка...

more.jpg