Реклама

влажн.:

давл.:


Главная arrow Разделы arrow Жизнь и люди arrow Вадим Косарєв презентує «Генератор підсвідомості»
Вадим Косарєв презентує «Генератор підсвідомості» Печать
Автор ГородА   
27.03.2017 г.

Нещодавно побачила світ нова збірка поезій молодого українського поета  Вадима Косарєва. «Генератор підсвідомості» - така назва третьої книги віршів.

Вадим Косарєв пройшов непростий шлях особистого та громадського становлення, брав участь у Революції Гідності, захищав східні кордони нашої держави. Тому й не дивно що в цій збірці з'явився новий жанр - воєнна лірика.

До книги увійшли 120 творів, створені протягом 5 років. В них дуже просто, щиро і відверто розкриваються найсильніші почуття поета: кохання, особисті переживання, мужність і патріотизм, любов до матері і батьківщини і враження від перебування на фронті, на рубежах окупованого Донбасу.

Спочатку була «Меланхолія», потім «Модерні стереотипи», і ось уже цілий «Генератор підсвідомості». З часу появи перших віршів відчувається наскільки змужнів поет, як розширився його світогляд, незмінними залишились емоції і відчуття.

«Хочу вірити, що хоча б один із творів даної збірки стане для Вас знайомим, близьким до душі. І мені від того буде спокійно. Спокійно,бо недаремно витратив час, що безперестанно спливає», - говорить Вадим Косарєв і готується до презентації нової збірки поезій «ГЕНЕРАТОР ПІДСВІДОМОСТІ».

Вітаємо поета і бажаємо нових творчих успіхів!

Валерія Бакуліна

 
gem-620120.gif

bezp.gif

Реклама

doma.jpg

express.gif

Реклама
Реклама
Загрузка...

Реклама