Реклама

влажн.:

давл.:


Главная arrow Разделы arrow Местные новости arrow Город arrow Звернення громадських організацій до міського голови та депутатів
Звернення громадських організацій до міського голови та депутатів Печать
Автор Админ   
17.02.2017 г.

Міському голові  Алєксєєву І.Ю.

Депутатам  Охтирської міської ради

 

Шановний Ігоре Юрійовичу! Шановні депутати! 

Звертаються до Вас громадські організації м.Охтирка, які є представниками малого та середнього бізнесу міста.  Спонукав на це звернення проект рішення міської ради «Про внесення змін до рішення міської ради від 23.06.2015 р. №1470-МР «Про встановлення ставок єдиного податку для суб'єктів господарювання, які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності.»

Цим проектом пропонується ставки единого податку для платників другої групи встановити   у відсотках  до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року.   

У зв'язку з різким ростом мінімальної зарплати - вдвічі (3200грн. на 01.01.2017р.)  друга група платників єдиного податку, а це 674 підприємці нашого міста, з 01.01.2017 року повинна  сплачувати єдиного податку більше ніж у два рази, а саме: від 320грн.(3200*10%=320грн) до 640грн.(3200*20%=640грн.) на місяць в 2017 році ( в 2016 році сплачували від137грн.80коп до275грн.60коп).

 А якщо ще додати сплату ЄСВ, який збільшився вдвічі то отримаємо суму податків, яка буде непомірною для нормального функціювання діяльності фізичних осіб підприємців. В результаті буде закриття підприємницької діяльності, яке потягне за собою зменшення дохідної частини міського бюджету. Підприємці будуть змушені  звільняти працівників та переходити працювати в «тінь», а все це приведе до збільшення рівня безробіття населення, збільшаться виплати допомоги по безробіттю, субсидії та других соціальних виплат населенню.

 Друга група платників єдиного податку має максимальний розмір об'єму  доходу в рік  не більше 1 500 000грн.  Кількість найманих осіб не може бути більша ніж 10 чоловік.  Види діяльності даної категорії платників податку  це: надання послуг, виробництво, продаж товарів та інші.  Потрібно враховувати , що ці види діяльності не приносять великих доходів.

 В місті з кожним роком йде різке зменшення зареєстрованих підприємців, що   веде до зменшення доходної частини бюджету. Нема розвитку бізнесу - нема розвитку економіки, - нема розвитку міста в цілому.

Звертаємося до Вас зробити податки поміркованими, щоб підприємці змогли вчасно їх сплачувати, а також стимулювати розвиток підприємницької діяльності.

Просимо звернути увагу, що Сумська міська рада, перша в Україні підтримала підприємців і зменшила податкове навантаження на малий та середній бізнес вдвічі з метою збереження робочих місць.

 Подібне рішення, в сторону зменшення сплати єдиного податку, прийнято іншими органами місцевого самоврядування України.  Ваша підтримка в даний час дуже потрібна підприємцям. 

Громадські організації міста  просять Вас прийняти рішення, яким зменшити  податкове навантаження на малий та середній бізнес, з метою збереження робочих місць, шляхом застосування понижуючого коефіцієнта 0,5 для платників єдиного податку   2-ї групи .

                  Дякуємо за порозуміння та плідну співпрацю.

 

Голова Охтирської міської                                                    

організації роботодавців «Діалог»                                             Т.Б. Сілантьєва

 

Голова Охтирської профспілки працівників                              Л.В. Васюхно

кооперації та інших форм підприємництва

 

Голова Громадської організації « Охтирська                             Г.Г. Кравченко

міська організація малого та середнього бізнесу»

 
Реклама

doma.jpg

tokyo_0418_2.gif

Реклама

express.gif

profish1.jpg

Загрузка...