Реклама

влажн.:

давл.:


Главная arrow Разделы arrow Местные новости arrow Город arrow Що обговорювали на виконкомі міської ради
Що обговорювали на виконкомі міської ради Печать
Автор ГородА   
06.02.2017 г.
В Охтирці наріжуть нові вулиці

Аби забезпечити земельними ділянками учасників АТО, в Охтирці почали розробляти детальні плани територій одразу для двох ділянок. Відповідне рішення сесія міської ради ухвалила у четвер 26 січня.

За цим рішенням замовником проектних робіт виступить виконавчий комітет міської ради.

Йдеться про два квартали. Перший квартал обмежений вул. Калиновою (Енгельса), пров. Шовковичним (Радсело), межею міста та садовим товариством «Мічурінець». Другий - вул. Сумською (Фрунзе), пров.Тракторним, межею міста та вул. Миргородською.

З даного питання проведуть громадські слухання відповідно до «Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні».

Виготовлений проект детального плану території оприлюднять на офіційному сайті міської ради та в одному з друкованих засобів масової інформації.

Контроль за виконанням рішення покладено на постійну комісію з питань містобудування, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища, яку очолює депутат Сушко Д.В.

 

До чиновників звертайтеся, не піднімаючись з дивану

В охтирчан з'явилася можливість впливати на владу по-сучасному. Рада затвердила порядок розгляду електронних петицій. Для того, щоб ваше електронне звернення розглянули, треба зібрати на його підтримку 400 голосів.

«Члени територіальної громади мають право на електронну петицію, що є особливою формою колективного звернення громадян до Охтирської міської ради, - зазначено в офіційному документі. - Електронна петиція розміщується на офіційному веб-сайті Охтирської міської ради у спеціальному розділі для голосування членів територіальної громади, яка обов'язкова до розгляду органами чи посадовими особами Охтирської ради в особливому порядку.

Електронна петиція розглядається органами та посадовими особами Охтирської міської ради за умови збору на її підтримку не менше 400 підписів громадян протягом 90 календарних днів з дня оприлюднення петиції».

  

ImageЛюди за звичкою шукають правди у прокуратурі

Інформуючи міську раду про стан законності та про результати діяльності Охтирської місцевої прокуратури, її керівник Юлія Слабунова повідомила про чималу кількість громадян, які звертаються щодо відновлення своїх порушених прав саме до прокуратури. Але у відомстві їм змушені відмовляти.

Реформована прокуратура позбавлена функцій загального нагляду, які були притаманні відомству раніше. Скаржників направляють до відповідних контролюючих органів. Пенсіонерам, малозабезпеченим, іншим, хто не має грошей на адвокатів або обмежений у доступі до безоплатної вторинної правової допомоги прокурор більше не помічник, у відомстві працюють лише з певною категорією осіб, визначеною законом (неповнолітні, недієздатні).

Під час виступу прокурор наголосила, що на підвідомчий території протягом 2016 року не відбулося зростання особливо тяжких кримінальних правопорушень, зменшилось число злочинів проти життя та здоров'я особи. Натомість зафіксовано ріст злочинів проти власності. Відсоток розкриття яких на Охтирщині становить 53 %. Це більше, ніж у середньому по області.

Працюють правоохоронні орган в умовах кадрового голоду. Навіть у прокуратурі на три вакантні посади за конкурсом претендувало лише 5 осіб. Двох кандидатів затверджено, але посада заступника керівника залишається вакантною і надалі. «Не прагнуть юристи сьогодні працювати у правоохоронних органах», - зазначила Ю.Слабунова.

 

На фото: Юлія Слабунова

 

 
Реклама

doma.jpg

tokyo_0418_2.gif

Реклама

express.gif

profish1.jpg

Загрузка...