Реклама

влажн.:

давл.:


Главная arrow Разделы arrow Местные новости arrow Город arrow Обласні змагання з легкої атлетики серед учнів ДЮСШ
Обласні змагання з легкої атлетики серед учнів ДЮСШ Печать
Автор ДЮСШ   
27.12.2016 г.
ImageОбласні змагання з легкої атлетики серед учнів ДЮСШ присвячені пам’яті Заслуженого тренера України М.Т. Філенка серед учнів ДЮСШ, СДЮШОР 1999 р.н. та молодше

21-22 грудня в легкоатлетичному манежі СумДУ відбулися традиційні обласні змагання з легкої атлетики серед учнів ДЮСШ присвячені пам’яті Заслуженого тренера України М.Т. Філенка серед учнів ДЮСШ, СДЮШОР 1999 р.н. та молодше. На бігових доріжках та в секторах точилася запекла боротьба, вирували пристрасті та виплескувались щирі емоції юних легкоатлетів та їх тренерів. Участь в змаганнях взяли і вихованці Охтирської ДЮСШ.

Найбільш вдало виступили: Владислав Масло – І місце на дистанціях 1500 м та 3000 м серед юнаків, Євгенія Мучарова – І місце на дистанціях 200 м та 400 м серед дівчат, Максим Канівець – ІІ місце на дистанції 2000 м з перешкодами серед юнаків, Владислава Гущина – ІІ місце на дистанції 800 м серед дівчат, Анастасія Влезько – ІІІ місце серед дівчат на дистанції 800 м.

Також звертаємо вашу увагу, що жіноча естафетна команда ОДЮСШ 4 х 200м встановила новий рекорд області серед дівчат, який відтепер становить 1:45.0.

Переможці та призери змагань були нагороджені кубками наданими обласним відділенням Національного олімпійського комітету та цінними подарунками завдяки меценатській допомозі випускників-вихованців ОДЮСШ.

 
Реклама

doma.jpg

tokyo_0418_2.gif

Реклама

express.gif

fursh.gif

Загрузка...

more.jpg