Реклама

влажн.:

давл.:


Главная arrow Разделы arrow Местные новости arrow Важно arrow Пам’ятаємо
Пам’ятаємо Печать
Автор Редактор   
09.08.2018 г.
Два роки тому, виконуючи бойові завдання по захисту України, її незалежності та територіальної цілісності у складі сил АТО, з різницею в кілька днів загинули охтирчани Вадим Кутовий та Руслан Білан.

Image5 серпня 2014 під Горлівкою загинув в бою з терористами механік-водій 27-го реактивного артилерійського полку охтирчанин Вадим Борисович Кутовий.

Мобілізований навесні 2014-го року, служив у лавах ЗСУ в загоні охорони МО, з честю і гідністю виконував свій військовий обов'язок та став прикладом мужності і героїзму українського солдата. Указом Президента України від 26 лютого 2015 року року № 109/2015 «Про відзначення державними нагородами України» "за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, високий професіоналізм, вірність військовій присязі", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

9 серпня 2014 року біля села Степанівка (Шахтарський район) Донецької області під час обстрілу терористами із засідки військових ЗСУ загинув охтирчанин Руслан Миколайович Білан.

ImageСтарший водій 2-го взводу понтонно-мостової роти 91-го окремого полку оперативного забезпечення ЗСУ, старший солдат Руслан Білан чесно і мужньо виконував свій військовий обовязок по захисту України, її територіальної цілісності та суверенітету у зоні проведення АТО. Указом Президента України від 14 листопада 2014 року № 873/2014 "за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі" Білана Руслана Миколайовича посмертно нагороджено орденом «За мужність III ступеня».

Вічна пам’ять! Честь і слава героям! 

 
on-620120_pro_mar.gif

bezp.gif

doma.jpg

Реклама

express.gif

Реклама

pas.jpg

Загрузка...

Реклама