Реклама

влажн.:

давл.:


Главная arrow Разделы arrow Жизнь и люди arrow Тарифи залишаться старими
Тарифи залишаться старими Печать
Автор Анна Протасова   
25.05.2016 г.
ImageТарифи на утримання будинків залишаться без змін. Поки що. Виконавчий комітет Охтирської міської ради у середу 25 травня не затвердив приватному підприємству «СІБ» нові розрахунки. Пропонувалося з 1 червня підняти вартість послуг підприємства у 2,6 рази.

Як пояснила начальник управління житлово-комунального господарства Валентина Колтирєва, приватне підприємство «СІБ» подало документи на підвищення тарифів 1 березня. Спеціалісти УЖКГ, провівши перевірку, виявили в них ознаки невідповідності Порядку формування тарифів та прогалини в економічному обґрунтуванні.

Зокрема, регулятор сумнівається, за які такі високі досягнення всім без винятку працівникам підприємства передбачено 30% премію? При цьому, по будинку Таборний, 6 виставлено максимальний тариф - 4,87 грн./1 кв.м, що перевищує обласний аналог (2,83 грн.) майже удвічі.

На адресу міського голови та управління житлово-комунального господарства надійшло чимало звернень від мешканців мікрорайону Дачний з проханням не погоджувати нові тарифи. Люди сумніваються, що якість послуг зросте, бо левова частка витрат у структурі тарифів - це заробітна плата працівників двох підприємств: ПП «СІБ» та ПП «УК «Жилбудексплуатація» з чималим адміністративним апаратом. Загалом йдеться про 84 штатних одиниць і їхній заробіток.

Слід зауважити, що «СІБ», заснований у 2002 році на даний час обслуговує 53 будинки. Проте, вже намітився процес відтоку клієнтів. Мешканці Дачного почали об'єднуватися в ОСББ.

Інші приватні підприємства, які надають в Охтирці послуги з утримання будинків та прибудинкових територій піднімати тарифи поки що не просили.

Анна Протасова

 
gem-620120.gif

bezp.gif

doma.jpg

Реклама

express.gif

Реклама
Реклама
Загрузка...

Реклама