Реклама

влажн.:

давл.:


Главная arrow Разделы arrow Местные новости arrow Политика arrow «Патріоти» нашого міста
«Патріоти» нашого міста Печать
Автор Редактор   
18.04.2015 г.

Патріоти́зм (грец. πατριώτης — співвітчизник, patrís — батьківщина, Вітчизна) — це любов та відданість Батьківщині, прагнення своїми діями служити її інтересам. Слово прийшло з грецької πατρίς, що означає земля батька, предка.

(Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.)

           Так сталося, що Революція Гідності позначилась і на житті нашого рідного міста Охтирка, до влади прийшли «патріоти».

  Поки одні Охтирчани мерзли на Майдані, а другі шукали фінансового щастя на антимайдані - «патріоти» з «турботою» про тих та інших розмірковували, як очолити владу в місті. Поки простий люд вшановував пам’ять Небесної Сотні, «патріоти» спасали місто від головного злодія (в.о. міського голови Цілуйка О.В.), примотавши його до ліхтарного стовпа імпортним скотчем.

  Під час бурхливих революційних подій іноді важко розібратись хто є хто, емоції беруть верх, тому на позачергових місцевих виборах більшість городян повірила «патріотам».

 А ж ось несподіванка! МОБІЛІЗАЦІЯ!

Але старшого «патріота» це НЕ СТОСУЄТЬСЯ. Не для цього він так довго йшов до омріяної мети – стати царем всія Охтирка.

В унісон царю клан «патріотів» підтримав: «НАС ЦЕ НЕ СТОСУЄТЬСЯ, не для цього ми займались публічним патріотизмом.».

І все було-б так , як гадалось, царювання само по собі, мобілізація сама …. (а х… з тою мобілізацією), як би не військомат. Військовий комісаріат, не підконтрольний царю, сформований з небайдужих Охтичан, які першими відгукнулись на мобілізацію; військовий комісаріат, який за відсутності практичного досвіду специфічної роботи у багатьох військовослужбовців швидко засвоїв необхідні навички; військовий комісаріат, який напрягає, просить, вимагає, ПОВІСТКАМИ ТЕРОРИЗУЄ!.

Оскільки мова йде про людей відомих, і ця тема на слуху і стосується життя і безпеки громадян рідного міста, то ми, група офіцерів Охтирсько-Великописарівського об’єднаного міського військового комісаріату готові поділитися деякими деталями.

Маємо констатувати, що станом на квітень 2015 року, Охтирський міський голова Алєксєєв І.Ю. знаходиться в стані неприхованої конфронтації по відношенню до Охтирсько-Великописарівського ОМВК (як до особового складу, так і до військового комісара особисто).

Питання стосовно дотримання законів України в частині проведення мобілізації, забезпечення діяльності військового комісаріату, організація та проведення оповіщення військовозобов’язаних та призовників в м. Охтирка викликає в нього подив, нерозуміння та незадоволення. 

Всі звернення щодо організації оповіщення військовозобов’язаних  в м. Охтирка не знайшли відгуку у міського голови. Працівник міськвиконкому в військовому комісаріаті під час мобілізації до виконання обов’язків не приступив.

 

З метою фінансового забезпечення заходів мобілізації військовий комісар офіційно звертався до міського голови з проханням закласти в бюджет міста на 2015 рік необхідні кошти в сумі 200 тисяч гривень, в результаті  для забезпечення перевезення мобілізованих військовослужбовців до місця служби мали на початку року лише 50 тисяч.

 

Неодноразові звернення до Алєксєєва І.Ю., як письмові так і усні, з приводу повернення в користування військовому комісаріату всіх приміщень в будинку, де розташований Охтирсько-Великописарівський ОМВК, не мали позитивного результату (тільки відписки).

Нагадаємо, що:

1. Земельна ділянка за адресою вул. Гафановича, 12, м. Охтирка з 2002 року передана в постійне користування військовому комісаріату;

2. Будівля  за цією-ж адресою в 2006 році  прийнята на баланс Охтирської міської ради;

3. Частину приміщень в будівлі займає Охтирський міський відділ освіти. Таке сусідство перешкоджає здійсненню нормального пропускного режиму до військового об’єкту, несе пряму загрозу життю і здоров’ю, як працівників освіти, так і військовослужбовців, оскільки частина приміщень не підконтрольна військовому комісаріату.

Брак приміщень перешкоджає здійсненню нормальної службової діяльності особовим складом військового комісаріату та забезпеченню необхідних санітарних умов роботи лікарів військово-лікарської комісії.

  Але не надання належної допомоги не іде в ніяке порівняння з намаганням здійснювати тиск на діяльність органу місцевого військового управління та спробою вирішити кадрові питання. 

Так Алєксєєв І.Ю. сплутав реальність зі своїми снами, в яких він начебто керівник відділу кадрів Генерального штабу Збройних Сил України, і пропонує посаду військового комісара Охтирсько-Великописарівського ОМВК  зручному для себе офіцеру Охтирського гарнізону, з яким він перебуває у вельми дружніх стосунках.

Такі дії міського голови вбачаються нами як спроба створити власну муніципальну армію, що в умовах особливого періоду та з огляду на негаразди, які пов’язані з проблемною приватизацією комунальної власності в м. Охтирка (прокуратурою ведеться кримінальне провадження) можуть класифікуватися як сепаратизм і несуть пряму загрозу національній безпеці України.

 Основні проблеми в відносинах з Охтирським міським головою розпочалися після того, як мобілізаційні заходи досягли представників «патріотичного клану» Алєксєєва.

В рамках проведення четвертої черги мобілізації та з метою вдосконалення військового обліку Охтирсько-Великописарівським ОМВК постійно проводиться робота щодо оповіщення та виклику до військового комісаріату осіб чоловічої статі віком від 20 до 59 років з метою уточнення облікових даних, виявлення осіб, які безпідставно перебувають поза військового обліку, та проходження військово-лікарської комісії для визначення їх придатності до проходження військової служби.

Серед тих хто підлягав оповіщенню опинились: Івах Геннадій Владиславович – заступник міського голови, Кіселар Федір Федорович – безробітній, депутат міської ради, найближчий соратник Алєксєєва І.Ю., Алєксєєв  Андрій Ігорович – син Алєксєєва І.Ю.. Факт виклику до військового комісаріату саме цих осіб міський голова сприйняв як особисту образу.

З цієї причини міський голова неодноразово звертався до голови Сумської ОДА з клопотанням про зміщення з посади військового комісара майора Капітона Віталія Михайловича та заступника військового комісара з мобілізаційної роботи майора Фурса Сергія Вікторовича, який з листопада 2014 року по лютий 2015 року тимчасово виконував обов’язки військового комісара.

 Окремо про кожного «патріота»:

1. Оскільки під час мобілізації до лав Збройних Сил України були призвані ЧОЛОВІКИ-добровольці віком від 20 до 59 років, то виклик до військового комісаріату 42-х річного Іваха Г.В є більш ніж логічним.

Оскільки за старою редакцією Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» Івах Генадій в січні 2014 року був виключений з військового обліку за досягненням граничного віку перебування в запасі, то спеціаліст військового комісаріату задав питання, чи бажає той поновитись на військовому обліку. Відповідь була  «НІ». Більше питань до «патріота» Іваха Геннадія не було.

За іронією долі з квітня 2015 року до виконання обов’язків голови міської призовної комісії приступив той самий  Івах Г.В. - заступник міського голови.

 2. Після кількох невдалих спроб оповіщення за місцем проживання, Кіселар Федір Федорович був оповіщений про виклик до військового комісаріату одним з офіцерів військового комісаріату в приміщені Охтирської РДА в присутності свідків. Виклик Кіселара Ф.Ф., відомого маляра – патріота, пензель якого розфарбував в кольори Державного Прапора міст через річку Охтирку, був більш ніж логічний.

 На даний час військовозобов’язаний Кіселар Ф.Ф. пройшов військово-лікарську комісію і визнаний придатним до військової служби. Найближчим часом буде вирішене питання щодо направлення його до одно з навчальних центрів для проходження служби в Збройних Силах України.

 3.  З метою уточнення даних (оскільки військовозобов’язаний офіцер запасу своєчасно не повідомив військовий комісаріат, як того вимагає Закон, про зміну свого місця проживання) військовослужбовець військового комісаріату 30 березня 2015 року прибув до робочого кабінету його батька – Охтирського міського голови.

Адресу проживання офіцера запасу Алєксєва Андрія Ігоровича посильний уточнив.

Оскільки Законом України «Про військовий обов’язок і військову службу» не визначені ні форма , ні спосіб оповіщення, то військовослужбовець військового комісаріату запропонував Алєксєєву Ігорю Юрійовичу особисто повідомити свого сина про виклик до військового комісаріату, тим більш, що на міського голову згідно Законів і Указу Президента України покладені обов’язки з організації та проведення оповіщення на території міста.

Але мер - «патріот» сприйняв це як особисту образу.

До цього часу Андрій Ігорович Алєксєєв дорогу до військового комісаріату так і не знайшов.

Вкрай напружені стосунки з міською владою, на наш погляд, склалися з причин неадекватного сприйняття Охтирським міським головою Алєксєєвим Ігорем Юрійовичем існуючих військових загроз, небажанням займатися оборонною та мобілізаційною роботою, нехтування ним та його прибічниками Конституцією та Законами України, та зневажливе і безвідповідальне ставлення до Указів Президента України «Про часткову мобілізацію».

 Шановні Охтирчани, будьте пильні!

Бо як сказав Ісус Христос: « Добре дерево дає добрі плоди, а погане — погані.

Не буває доброго дерева, що приносило б погані плоди, як не буває й поганого дерева, що приносило б добрі плоди.

Кожне дерево, що не дає добрих плодів, зрубують і кидають у вогонь.  Отже, лжепророків цих впізнаєте по їхніх вчинках» (Євангеліє від Матвія 7:17-20).

 

З любов’ю до України,  

група офіцерів Охтирсько-Великописарівського ОМВК.

 

 

 
on-620120_pro_mar.gif

bezp.gif

doma.jpg

Реклама

express.gif

Реклама

pas.jpg

Загрузка...

Реклама