Головна
Прокуратурою пред’явлено позов до ТОВ «Охтирка-Будінвест» Печать
Автор Л. Хащина   
09.04.2014 г.

У порядку здійснення нагляду за додержанням і застосуванням законів Охтирською міжрайонною прокуратурою проведено перевірку повноти вжитих Охтирською міською радою повноважень орендодавця відповідно до Закону України «Про оренду землі».

Встановлено, що укладений між Охтирською міською радою та ТОВ «Охтирка-Будінвест» договір оренди земельної ділянки площею 1,4480 гавартістю 3 376 012,00 грн. для будівництва житлового будинку з оздоровчим комплексом (землі житлової забудови), яка розташована за адресою:вул. Чкалова, 8а, м. Охтирка, Сумська обл., закінчився у жовтні 2012 року.

На момент проведення прокурорської перевірки у грудні 2013 року товариство продовжувало користуватись земельною ділянкою без правовстановлюючих документів та сплати платежів за землю.

З метою захисту інтересів територіальної громади м. Охтирка, Охтирською міжрайонною прокуратурою пред'явлено позов в інтересах територіальної громади м. Охтирка до ТОВ «Охтирка-Будінвест» про повернення вказаної земельної ділянки. Рішенням господарського суду Сумської області позов задоволено у повному обсязі.

Старший прокурор Охтирської міжрайонної прокуратури юрист 3 класу Л. Хащина

 
Реклама