Реклама

Главная arrow Разделы arrow Местные новости arrow Важно arrow ЗВЕРНЕННЯ ВО «МАЙДАН» ДО ГРОМАДИ
ЗВЕРНЕННЯ ВО «МАЙДАН» ДО ГРОМАДИ Печать
Автор Охтирський міськрайонний осередок ВО «МАЙДАН»   
26.03.2014 г.

Мірилом простору і часу давно вже став Майдан. Та все в цьому світі має свою протидію. Так,поряд з поняттям Майдан до нашого лексикону ввійшло таке слово, як Антимайдан.Багато наших охтирчан під час бурхливих подій відвідали провладні мітинги у Києві. Ми знаємо людей, які побували на цих зборищах, отримали за це кошти, потім переходили на Євромайдан, там ночували, харчувалися, отримували теплі речі і з повними торбами повертались додому. Після цього, у них не бракувало сміливості й совісті вихвалятись перед своїми друзями про вдалу поїздку до Києва. 23 лютого в Охтирці, під час урочистої ходи по вшануванню загиблих на Майдані, нашим активістам доводилось виводити цих людей з колони.

Тому звертаємось до учасників Антимайдану:

ПО-ПЕРШЕ, ми не засуджуємо цих людей, якщо вони підтримували Антимайдан за своїми переконаннями, бо кожен має право на власну думку та власний вибір.

ПО-ДРУГЕ, ми не збираємося переслідувати цих людей ні за яких обставин.

ПО-ТРЕТЄ, наше прохання: не вихвалятись своїми «подвигами» перед земляками і, взагалі, не робити того, чого ви не вчинили б за звичних обставин. Не виставляйте свої поїздки на Антимайдан до Києва, як героїзм з вашого боку, бо насьогодні вже всім відомо, що героїзм був не там, де були ви.

ПО-ЧЕТВЕРТЕ, Ті гроші, які ви отримали за участь у Антимайдані ніколи не підуть вам на користь,тому рекомендуємо витратити їх на благодійність. Таким чином, ви очистите свою совість перед хлопцями, що загинули на Майдані, в тому числі й за вашу свободу.

ПО-П'ЯТЕ, не перекручуйте події Євромайдану у вашому розумінні. Якщо ви були там випадковими гостями, то не змогли зрозуміти суті пережитого, тим самим ви ображаєте почуття людей, які пережили Майдан своїм розумом, душею і серцем.

ПО-ШОСТЕ, не стверджуйте того, чого ви не знаєте точно. Зокрема, про гроші, які отримували активісти Євромайдану, продукти і чай, нашпиговані наркотичними засобами., про зброю, якою, начебто, були озброєні активісти, та інші речі, які ви не могли знати напевно.

Своїми заявами ви перетворюєте мрію нашого народу на краще майбутнє в утопію. Повторюємо, ми не засуджуємо вас і не будемо переслідувати.

Наразі, всім свідомим громадянам зрозуміло, що насправді відбулося в нашій країні. Тепер головне, щоб революція відбулася в нашій свідомості. Тільки після цього МИ ЗМОЖЕМО, МИ МУСИМО БУДУВАТИ СПРАВЕДЛИВУ КРАЇНУ ДЛЯ НАШИХ ДІТЕЙ.

Охтирський міськрайонний осередок ВО «МАЙДАН». 

 
gem-620120.gif

bezp.gif

Реклама
Реклама

express.gif

Реклама
Реклама

voda_230320.jpg

electro.jpg

Загрузка...

Реклама