Реклама

Главная arrow Разделы arrow Отдых и быт arrow Кубок пам'яті Канівця: дійшли до фіналу
Кубок пам'яті Канівця: дійшли до фіналу Печать
Автор Газета "Город А"   
02.02.2014 г.

Image26 січня в спортивному залі СГК "Нафтовик" пройшли важ­ливі матчі Кубку Федерації фут­болу м. Охтирка, присвяченого пам'яті М.П.Канівця. За резуль­татами цього ігрового дня були визначені команди-фіналісти футзального турніру.

У групі "А" першу сходинку з п'ятьма пе­ремогами та двома нічиїми зайняли "нафтовики". Хлопці "наколотили"су­перникам 33 м'ячі. Аналогічні показники та ті ж самі 17 очок в турнірній таблиці має і "Лідер". Однак гравці команди НГВУ "Охтирканафтогаз"пропустили 5 голів, тоді як "лідери" на один більше. "Капремонт" з 14 очками (4 перемоги, 2 нічиї, 1 поразка) і різницею забитих-пропущених 23-10 розмістився на 3-ій по­зиції. Останнім делегатом у фінальну частину змагань від групи "А" виявився Тростянець, який відстав від ЦК і ПРС на одне очко. Тростянчани при різниці голів 31-11, мають на од­ну поразку більше і на одну нічию менше, ніж "капремонтівці",але головне, що хлопці про­билися у четвірку фіналістів Групи "А".

У Группі "В" одноосібним лідером стало "Ди­намо"МРЕВ (19 очок). За виключенням однієї нічиї з хухрянською "Нивою",динамівці пере­магали усіх супротивників, з якими їх зводив жереб. Зазвичай з"сухим" рахунком. "Папа Карло" відстав від міліціянтів на 3залікових бали (5 перемог, 1 нічия, 1 поразка, різниця м'ячів 47-11). Третє місце здобула "Нива", яка з такими ж основними показниками, тим не менш поступилася додатковими (баланс голів "негативний" 20-22). В останній вагон змогли впригнути гравці СК "Гусинка": 3 виграші, 2нічиї і 2 програші (11 очок, різниця забитих-пропущених 14-14). Зовсім трохи не вис­тачило юнакам з команди "ДЮСШ Нафтовик Укрнафта-97", щоб зайняти місце "гусинчан" у потязі, який йде у фінал Кубку Федерації.Сподіваємось, що в наступно­му році молоді спортсмени обов'язково проб'ються у фінальну частину змагання.

Цей важливий ігровий день відбіркової частини турніру міг легко переплутати будь-які попередні розподіли, тому він і став напрочуд ціка­вим і емоційним. Купа голів, розмаїття жовтих з вкраплен­нями червоних карток,палкі вболівальники з не менш палкими тренерами - все це жваво підживило інтерес до Кубку Федерації футболу м. Охтирка.

Підвести проміжні підсумки ми попро­сили очільника цієї громадської організації Сергія Петровича Олондаря:

- Кубок Федерації футболу м. Охтирка, який, я нагадаю,присвячений пам'яті чудового чоловіка, нафтовика Михайла Павловича Канівця,став традиційним зимо­вим турніром. Насамперед, відмічу зростання майстерності наших футболістів в цілому. Та­кож не може не радувати залучення до участі у змаганнях справжніх "зірок" українського фут­болу. Саме такими є Богдан Єсип - найрезуль­тативніший із діючих нападників Першої ліги та зігравший 9 матчів за національну збірну Сергій Закарлюка. Охтирським футболістам-любителям зустрітися на паркеті з подібними гравцями не тільки цікаво, алей дуже корисно. Хочеться подякувати цим високопрофесійним спортсменам, за те, що роблять вагомий вне­сок у розвиток та популяризацію футболу, а та­кож висловити вдячність усім, хто причетний до залучення авторитетних гравців до місцевих команд.

Наша Федерація за поданням учасників змагань завжди відмічає конкретних осіб або організації, які допомагають розвитку спорту в Охтирці.Наразі нам надійшло клопотання від відомої в місті команди СК"Тайфун" щодо за­охочення Охтирської організації ветеранів ря­тувальних підрозділів, яке буде відповідним чи­ном розглянуте. Адже це стимулює розвиток спорту. Федерація ж футболу м. Охтирка зацікавлена мотивувати до співпраці усі задіяні сторони.

Враженнями від турніру поділився гравець СК "Нива" (Хухра), голова ОРС ГО "Федерація футболу Охтирського району" Юрій Сергійович Чуєв:

- У міжсезоння важко підтримувати гідну фізичну форму.Гравці це добре розуміють. То­му Кубок з міні-футболу пам'яті М.П.Канівця -дуже доречний турнір. Слід відзначити добру організацію, а також чудовий стан паркету в спортзалі, де проходять змагання, гарне освітлення приміщення,прекрасні побутові умови. На такому майданчику грати - одне за­доволення.Стосовно суддівства, слід вказати, що воно було неупередженим, хоча помилки траплялися.Недоліки в арбітражу були особли­во помітні, коли людині доводилося судити дві потужних, важких гри поспіль. Найпоширеніша помилка, на мій погляд, неоднакове покаран­ня за одні й ті ж порушення (прим. Ю.С.Чуєв арбітр ФФ Сумщини 2-ої категорії).

Найбільша наша поразка сталася в останній грі відбіркового етапу -13:1 - від "Папи Карло", де грають Єсип і Закарлюка. Гол з нашого боку забив капітан команди Сергій Селегей. Хоча нам"настріляли" багатенько, ніяких психо­логічним проблем програш в команді не зали­шив. Вихід у фінальну частину змагання "Нива"оформила завчасно. "Папа Карло" нам дав ду­же добрий урок з міні-футболу, в першу чергу, в плані тактики та реалізації моментів.

У фінальній частині Кубку Федерації "Нива" - єдиний представник Охтирського району. Нашу команду підтримує Микола Васильович Смілик, за що ми йому дуже вдячні. Намагаємось завжди грати на перемогу, хоча розуміємо, що далі ігри будуть ще складніші.

Ігри відбіркового етапу турнір пам'яті М.П.Канівця були цікаві. Але від фіналь­ної частини слід очікувати навіть більшого. Зустрічі чвертьфіналу відбудуться 2 лютого. Початок о 14:00. НГВУ "Охтирканафтогаз"зійдеться з "Гусинкою", "Динамо" МРЕВ з Тростянцем, "Лідер" з хухрянською "Нивою", а "Папа Карло" з командою ЦК і ПРС.

Останній день змагань - 9 лютого. 0 9:00 розпочнуться,півфінальні ігри. Головний матч турніру відбудеться об 11:35, а нагородження переможців о 12:30.

Запрошуємо усіх любителів футболу завітати у заявлені дні до СГК "Нафтовик", подивитися не перебіг змагань та повболівати за зем­ляків.

Image Image Image

А.Молот

 
gem-620120.gif

bezp.gif

Реклама
Реклама

express.gif

Реклама
Реклама

voda_230320.jpg

electro.jpg

Загрузка...

Реклама