Попередні підсумки виборів |
|
Автор -
|
03.11.2010 г. |
Міським головою став Касьяненко О.В.
Депутати міської ради по одномандатних округах - Рудникова О.П. (ВО «Батьківщина»)
- Береговий О.М. (Партія регіонів) З.Масло Н.М. (Партія регіонів)
- Москальов С.О. (ВО «Батьківщина)
- Шушман А.В. (ВО «Батьківщина)
- Сікун О.В. («За Україну»)
- Збаражський П.П. (Партія регіонів)
- Кантока А.І. («Єдиний центр»)
- Бабич В.В. (Партія регіонів)
- Сугак О.В. (Партія регіонів)
- Горнєв В.В. (Партія регіонів)
- Лисенко В.І. (ВО «Батьківщина»)
- Масло Є.М. (КПУ)
- Марущенко В.А. (Партія регіонів)
- Журавльов К.Л. (УНП)
- Чернов В.В. (ВО «Батьківщина»)
- Могилко Л.С. (ПСПУ)
- Слізченко О.М. (Партія регіонів)
- Макарова Т.Ю. («Собор»)
- Іванова С.А. (ВО «Батьківщина»)
20 депутатських мандатів по багатомандатних виборчих округах по виборах до міської ради будуть розподілені між кандидатами у депутати міської ради, обраних за списками місцевих організацій політичних партій, якщо вони отримали три і більше відсотків голосів виборців. За міські організації політичних партій та блоків у багатомандатних виборчих округах по виборах до міської ради проголосували: - Партія регіонів - 2658
- ВО «Батьківщина» - 3582
- «Фронт змін» - 881
- «Сильна Україна» - 2913
- Компартія України -1079
- «Єдиний центр» - 379
- Народна партія - 275
- Наша Україна -136
- Соціалістична партія - 266
- «За Україну» -172
Депутати обласної ради по одномандатних округах - Меєрович Ю.М.
- Тронь A.B.
- Єрмак О.М.
- Зубко В.І.
Депутати районної ради по одномандатних округах: - Бабков О. П. (Партія регіонів)
- Жерновий М.П. (Партія регіонів)
- Єременко І.М. (Партія регіонів)
- Кужель О.В. (Партія регіонів)
- Курило О. С. (Партія регіонів)
- Марченко П.Г. (Партія регіонів)
- Маслюк К.Г. (Партія регіонів)
- Рогальський О. В. (Партія регіонів)
- Солошенко М. В.(Партія регіонів)
- Смілик М.В. (Партія регіонів)
- Цибулько О.О. (Партія регіонів)
- Москаленко І.В. («Фронт Змін»)
- Гаранжа B.C. (КПУ)
- Корнієнко К.І. (СПУ)
- Громак Ю. А. («Сильна Україна»)
- Очкуренко В. О. («Сильна Україна»)
- Ромась А.П. («Сильна Україна»)
- Ващенко В.А. (ВО «Батьківщина»)
- Зеленський Ю.І. (ВО «Батьківщина»)
- Каплун М. І. (ВО «Батьківщина»)
- Задорожний Ю.Г. (УНП)
- Котляревський С.О. («За Україну»)
|
�����������
Они там на майорских должностях от вывода войск в Союз прятались.
Получается что до сих пор прячутся перед выборами от своей партийной принадлежности, а после выборов - получаем синего кота в мешке.
Господин полковник запаса с майорской должности в своих агитационных листовках в правом верхнем уголку, где должен быть логотип Партия Регионов акуратненько приклеил герб нашего города и проскочил
Люди думали он чистый гладкий и пушистый,
а оказалось синий-синий
Не че перед следующими выборами он переключиться на помидоры и обязательно победит
1. Рудникова О.П. (ВО “Батьківщина”)
2. Береговий О.М. (Партія регіонів)
3. Масло Н.М. (Партія регіонів)
4. Москальов С.О. (ВО “Батьківщина”)
5. Шушман А.В. (ВО “Батьківщина”)
6. Сікун О.В. (“За Україну”)
7. Збаражський П.П. (Партія Регіонів)
8. Кантока А.І. (“Єдиний центр”)
9. Бабич В.В. (Партія регіонів)
10. Сугак О.В. (Партія регіонів)
11. Горнєв В.В. (Партія регіонів)
12. Лисенко В.І. (ВО “Батьківщина”)
13. Масло Є.М. (КПУ)
14. Марушенко В.А. (Партія регіонів)
15. Журавльов К.Л. (УНП)
16. Чернов В.В. (ВО “Батьківщина”)
17. Могилко Л.С. (ПСПУ)
18. Слізченко О.М. (Партія регіонів)
19. Макарова Т.Ю. (“Собор”)
20. Іванова С.А. (ВО “Батьківщина”)
Депутати міської ради по багатомандатних виборчих округах. Нагадаємо, що представництво у міській раді отримали партії, що набрали біль 3% голосів.
Партія Регіонів — Цілуйко О.В., Попович В.М., Юрко Г.М., Ботко С.І., Щербина Т.Д.
ВО “Батьківщина” - Алєксєєв І. Ю., Бахтіяров О.К., Гопко О.В., Неофітний А.М., Лябах О.В., Кіселар Ф.Ф.
“Сильна Україна” - Устинова В.М., Носенко Н.М., Кутовий А.В., Мороз М.Г., Коваленко В.О.
КПУ — Бабич В.В., Троценко В.І.
Фронт Змін — Гаранжа В.М., Мандич В.І.
Ему сказали что если он "возьмет" город, то ему приведут двух весьма крупных инвесторов.
Т.ч. ждем вливания в наш город :)