Реклама

влажн.:

давл.:


Главная arrow Разделы arrow Жизнь и люди arrow МИЛОСЕРДЯ
МИЛОСЕРДЯ Печать
Автор Город А   
13.10.2004 г.
Виконуючи розпорядження Президента України Л.Д.Кучми за №280 /2000-РП від 14.09.2000 року "Про щорічне проведення Всеукраїнської благодійної акції "Милосердя" Охтирська міськрайонна організація Товариства Червоного Хреста звернулася з проханням до всіх керівників підприємств та установ, до кандидатів в Президенти, до всього населення з проханням надати посильну благодійну допомогу одиноким громадянам похилого віку, сиротам, інвалідам, багатодітним та малозабезпеченим сім'ям.
Тема милосердя завжди буде актуальною. Особливо зараз, коли стосунки між людьми, на жаль, дуже часто стають "ринковими", тобто прагматичними.

Гірко усвідомлювати, що на початку XXI століття людство не зуміло викорінити таке ганебне явище, як бідність. Щороку в світі  вимирають від голоду мільйони людей. Найбільше потерпають від цієї біди громадяни похилого віку, інваліди, тяжко хворі, бездоглядн і діти.
Понад 28% громадян мають прибутки, нижчі за прожитковий мінімум, а майже 60% працюючих одержують зарплатню, яка не задовольняє найнеобхідніші їхні потреби.

На наше звернення відгукнулися ТОВ "Комишанське" /керівник Зубко В.І./, який виділив продукти для мешканців свого села продукти на суму 341.60 грн.; Всеукраїнська громадська організація "Наша Україна" закупила медикаменти на суму 300 грн., які були направлені у віддалені села та хутори на пункти першої медичної допомоги та окремим малозабезпеченим громадянам,  аптека "Сіріус" /кер. Шабельник Р.В./ виділив ліки на суму 20.00 грн., які теж роздали громадянам.
Спасибі Вам, добрі люди! Так говорять вдячні громадяни. Акція продовжується до 1 січня 2005 року.
Шановні співвітчизники!

Якщо ваші серця відкриті для співчуття і горе ближнього - ваш біль, допоможіть Українському Червоному Хресту поліпшити життя інвалідів, дітей-сиріт та потерпілих від стихійного лиха, аварій, катастроф.
Зігріймо добротою самотніх і немічних, старих і убогих, адже допомогаючи знедоленим, ми допомагаємо й собі, віддаючи - збагачуємося.
Запрошуємо до співпраці!  

Н. Дрижак,
голова Охтирської
МРО ТЧХ

 
gem-620120.gif

bezp.gif

Реклама
Реклама

express.gif

Реклама
Реклама

voda_230320.jpg

drova_210520.jpg 

Загрузка...

Реклама