Главная arrow Разделы arrow Местные новости arrow Город arrow Питання про визнання котів частиною екосистеми Охтирки розглянуть депутати
Питання про визнання котів частиною екосистеми Охтирки розглянуть депутати Печать
Автор Админ   
02.12.2021 г.Петиція за визнання котів частиною екосистеми міста Охтирка набрала необхідну кількість голосів і буде розглянута на сесії міської ради

3 листопада на платформі електронної демократії E-dem була розміщена петиція «Визнати котів частиною екосистеми міста Охтирка», яка набрала 102 підписи зі 100 необхідних та направлена на розгляд постійній комісії з питань правової політики, місцевого самоврядування та депутатської етики Охтирської міської ради. Автор петиції – ГО «Охтирське об’єднання зоозахисників “Світ Безпритульних Тварин”».

30 листопада правова комісія розглянула дану петицію і направила висновок міському голові з метою підготовки проєкту рішення з розгляду даної петиції на сесії міської ради.

Нагадаємо. Петиція про звіт заступників міського голови за 9 місяців 2021 р. теж була погоджена відповідною комісією, але на даний час проект рішення не підготований.

 

 
oncl_081121.gif

bezp_181120.gif

Реклама
Реклама

express.gif

Реклама
Реклама
pam_100221_02.jpg