Главная arrow Разделы arrow Местные новости arrow Район arrow В с.Чернеччина поблизу будинків виявили 81 артснаряд часів минулих війн
В с.Чернеччина поблизу будинків виявили 81 артснаряд часів минулих війн Печать
Автор Админ   
30.11.2021 г.На Сумщині 29 листопада знешкоджено 4 боєприпаси часів минулих війн, ще 81 виявлено в с. Чернеччина Охтирського району

29 листопада групою піротехнічних робіт Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій (м. Ромни), проведено роботи зі знешкодження чотирьох 76 – мм артилерійських снарядів. Боєприпаси раніше були виявлені у с. Чернеччина, що на Охтирщині. Небезпечні предмети часів минулих війн вивезли у спеціально відведене місце та знищили шляхом підриву.

Цього ж дня, під час додаткового обстеження території в с. Чернеччина Охтирського району, піротехніки ДСНС виявили ще вісімдесят один 76 – мм артилерійський снаряд. «Відголоски» минулих війн знаходилися на відстані до 5 м від житлового будинку.

На місці виявлення небезпечних знахідок правоохоронцями виставлено охорону, надано заявку на знешкодження до Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Рятувальники наголошують, що при знаходженні боєприпасів не можна їх навіть торкатися, а тим більше намагатися перенести. У жодному разі не користуватися поблизу засобами зв’язку, це може спровокувати вибух. Про можливу небезпеку треба повідомити оточуючих та негайно проінформувати Службу порятунку за номером «101».

 
oncl_081121.gif

bezp_181120.gif

Реклама
Реклама

express.gif

Реклама
Реклама
pam_100221_02.jpg