Главная arrow Разделы arrow Местные новости arrow Область arrow «Сумигаз» завершує підготовку до нового опалювального сезону
«Сумигаз» завершує підготовку до нового опалювального сезону Печать
Автор Админ   
09.10.2021 г.«Сумигаз» завершує підготовку 12 тисяч км газових мереж і обладнання на них до нового опалювального сезону

Для безперебійної доставки газу під час осінньо-зимового періоду газовики Сумщини провели модернізацію та редизайн мереж, заміну і ремонт газового обладнання.

Спеціалісти здійснили приладове обстеження 2,2 тис. км газових мереж і обладнання на них, капітальний ремонт 112 засувок, реконструкцію 27 газорегуляторних пунктів, замінили 106 застарілих шафових регуляторних пунктів газу на нові, модернізували й реконструювали 0,24 км газопроводів, здійснили капітальний ремонт 43 анодних заземлень та 33 станцій катодного захисту. Роботи проведені в усіх районах області.

«Обсяг робіт щороку зростає через поступове зношення мереж, а під час найбільш складних випадків є необхідність припиняти розподіл газу, - зазначає головний інженер АТ «Сумигаз» Дмитро Сергієнко. – Ми вдячні клієнтам, які ставляться з розумінням до проведення ремонтних робіт, адже це запорука безперебійного та безаварійного розподілу газу до домоволодінь Сумщини, що особливо важливо в опалювальний період».

Загалом у 2021 році інвестиції у газорозподільні мережі Сумщини перевищать 64 млн грн. Як зазначають у АТ «Сумигаз», Інвестиційна програма 2021 року відповідає принципам довгострокової стратегії кампанії, а заходи з модернізації підвищать надійність й безпеку експлуатації газорозподільної системи області.

 

 

 
on_110221.gif

bezp_181120.gif

Реклама
Реклама

express.gif

Реклама
Реклама
pam_100221_02.jpg