Главная arrow Разделы arrow Местные новости arrow Город arrow Вихованці Охтирської спортшколи на п’єдесталі пошани Міжнародних змагань
Вихованці Охтирської спортшколи на п’єдесталі пошани Міжнародних змагань Печать
Автор Админ   
21.07.2021 г.



Охтирська дитячо-юнацька спортивна школа – заклад позашкільної освіти спортивного профілю розпочала свою роботу у 1955 році.У 2018 році ДЮСШ отримала ІІ категорію.

Сьогодні в закладі відкрито десять відділень з видів спорту:  боротьба дзюдо, боротьба самбо,  легка атлетика,  спортивна акробатика,  лижні перегони,  баскетбол,  бокс,  футбол,  теніс,  гандбол. До навчально-тренувальної роботи в 55 групах залучено 599 вихованців.

Навчально-тренувальний процес у закладі здійснюють тренери-викладачі (18 з них штатні, 2 сумісники та 2 суміщення). Серед них три «Майстри спорту України» Єрмоленко О.О., Єрмак В.І., та Єлізарова Л.П.; один «Майстер спорту міжнародного класу» Меєрович Ю.М.

Вихованці закладу у 2020-2021 навчальному році взяли участь у змаганнях різного рівня та досягли гарних результатів не тільки в обласних та Всеукраїнських змаганнях, а й піднялись на п’єдестал пошани на Міжнародних змаганнях.

Про активну діяльність ДЮСШ свідчать вагомі досягнення вихованців, ось лише деякі за 2020-2021 навчальний рік:

– чемпіонат України з боротьби самбо серед кадетів 2004-2005р.н. 10.09.2020р. смт. Кароліно-Бугаз Колодяжний Єгор – ІІ місце;

– чемпіонат України з легкої атлетики серед учнів ДЮСШ, СДЮШОР 2003р.н. і молодше 19-20.09.2020 м. Луцьк естафета (100+200+300+400) Коваленко Ігор, Романов Максим, Маслюк Нікіта – І місце;

– Всеукраїнський турнір «Дитячий фестиваль з дзюдо» KREMEN CUP серед юнаків та дівчат 2007-2015р.н. 12.09.2020 м. Кременчуг Кісіль Кіра, Закаблук Денис, Марченко Артем, Рогальський Владислав, Рогальський Богдан – І місце, Масло Денис, Рогальський Денис, Тетяненко Ярослав – ІІ місце, Шулиндін Тимофій, Колеснік Максим, Волков Антон, Мазкун Володимир – ІІІ місце;

– чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2005-2006 р.н. 18-19.10.2020 м. Івано-Франківськ Романов Максим 400м. – І місце, естафета (100+200+300+400) Романов Максим, Меший Дмитро, Маслюк Нікіта – І місце та встановлення рекорду України  U16 – 2.04.13хв.

– чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків 2004-2005 р.н. 6-8.02.2021 м. Суми естафета (100+200+300+400) Романов Максим – ІІ місце та встановлення нового рекорду Сумської області серед юнаків у приміщенні 2.04.06хв.

– Всеукраїнський турнір з дзюдо пам’яті ЗТУ В.А. Березюка серед юнаків та дівчат 2004-2006, 2007-2008, 2009-2010 р.н. 16-17.12.2020 м. Харків Рогальський Богдан, Тетяненко Ярослав – І місце, Закаблук Денис – ІІ місце, Кулакова Ангеліна, Мазкун Володимир, Каменський Ростислав – ІІІ місце;

Зональний чемпіонат України з боксу 15-18.04.2021 м. Харків Калач Максим – ІІІ місце;

– чемпіонат України з самбо серед кадетів 23-25.04.2021 м. Херсон Колодяжний Єгор, Мандрика Ангеліна – ІІІ місце;

– відкритий Всеукраїнський турнір з дзюдо «Кубок Перемоги» серед юнаків та дівчат 2006-2008 р.н. 07.05.2021 м. Суми Мандрика Ангеліна, Смірнова Аліна, Рогальський Богдан, Рогальський Владислав – І місце, Винник Максим, Другов Іван – ІІ місце;

– ІІІ літня Гімназіада України з легкої атлетики 11-12.05.2021 м. Івано-Франківськ естафета (100+200+300+400) Романов Максим, Меший Дмитро – ІІ місце, Романов Максим 400м. – ІІ місце;

– чемпіонат України з легкоатлетичного чотириборства 15-16.05.2021 м. Чорноморськ Нестеренко Марія – ІІ місце;

– командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів 20-21.05.2021 естафета (4х400) Романов Максим – І місце;

– командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2004 р.н. та молодше 23-24.05.2021 м. Львів естафета (100+200+300+400) Романов Максим, Меший Дмитро – ІІІ місце;

– чемпіонат України з боротьби самбо серед юнаків та дівчат середнього віку 2-4.06.2021 смт. Кароліно-Бугаз Смірнова Аліна, Мазкун Володимир – І місце, Вальченко Валерія – ІІ місце, Мандрика Ангеліна, Закаблук Денис, Рогальський Богдан – ІІІ місце;

– чемпіонат України з пляжного самбо серед молоді 4-5.06.2021 с. Затока Кулакова Ангеліна, Смірнова Аліна, Рогальський Богдан – І місце, Вальченко Валерія, Мазкун Володимир, Рогальський Владислав – ІІ місце, Кіяшко Юліана, Тетяненко Ярослав, Другов Іван – ІІІ місце;

– Міжнародний турнір зі спортивної акробатики «Фортеця» 1-5.06.2021 м. Білгород-дністровське, Спасьонова Поліна, Колесник Дарина – І місце.

Романов Максим входить до резервного складу збірної команди України з легкої атлетики.

 

 
on_110221.gif

bezp_181120.gif

Реклама
Реклама

express.gif

Реклама
Реклама
pam_100221_02.jpg