Реклама

влажн.:

давл.:


Главная arrow Разделы arrow Жизнь и люди
Жизнь и люди
Фестиваль напомнил, что у города нет своей сцены Печать
Автор Газета "Город А"   
03.05.2016 г.

Грустно, что, располагая огромным творческим потенциалом, наш город не имеет собственной сцены, и идет на поклон к районным властям. Об этом напомнил 2-й этап областного творческого фестиваля, который состоялся в Ахтырке 14 апреля и посвящался 25-летию Независимости Украины. Возможно, под юбилей у государства отыщутся средства для культуры или, может, у Ахтырки появятся дополнительные ресурсы вследствие админреформы. 

 
Життя не спинилось, якщо школи будують Печать
Автор Анна Протасова   
15.04.2016 г.

ImageСелищний голова Олег Чернобай говорить про об'єднання громад як про шанс для Пісочина. За його словами, вже на першому етапі децентралізації загальний фонд бюджету селища зріс удвічі, далі - відкриваються перспективи до збільшення територій і нарощування людських і фінансових ресурсів. Про нові можливості Пісочина, як центру майбутньої об'єднаної територіальної громади, йшлося під час прес-туру, що відбувся 8 квітня за участі журналістів Харківської, Сумської та Полтавської областей. 

 
Сміття перемагає. Здамося чи поборемось? Печать
Автор Газета "Город А"   
11.04.2016 г.

ImageОдні сміття викидають, інші за ними прибирають. З огляду на забрудненість лісових масивів, що межують з Охтиркою, несвідомих громадян значно більше. Хто ж врятує ліс, якщо навіть природоохоронці безсилі? Толока раз на рік, як крапля в морі, проблеми не вирішує.  

 
Історико-краєзнавчому клубу «Охтирські гусари» п’ять років Печать
Автор Газета "Город А"   
11.04.2016 г.

Image31 березня в центральній районній бібліотеці відбулося урочисте засідання історико-краєзнавчого клубу «Охтирські гусари», присвячене 5-й річниці з дня створення. Фойє бібліотеки було вщент заповнено членами клубу та гостями. Відкрив урочисте засідання голова клубу Валентин Солошенко. 

 
Сначала елки пали… Печать
Автор А.Михеев   
09.04.2016 г.

ImageНакануне легкоатлетических соревнований посвященных памяти Владимира Шимко, юные спортсмены убирали от мусора обочины. А буквально в двух шагах от них горе-строители, порубившие живописные сосны, принялись свозить на газоны песок вперемешку с глиной. 

 
Основні моменти спадкування за законом Печать
Автор Агентство «Розшук»   
07.04.2016 г.

Що таке спадкування, знають усі, зазначимо, що успадковувати можна не тільки після того, як людина померла, але і якщо людина в судовому порядку оголошена померлою.До видів спадкування відноситься спадкування за заповітом і за законом.В нашій статті розглянемо саме спадкування за законом.

 
Для тих, хто жаліється на країну Печать
Автор Газета "Город А"   
28.03.2016 г.

Хочу подивитися в обличчя людині, яка тягне сміття з власного дому і викидає його на узлісся. Що вона в цей час думає, вгадати важко. Тільки б подивитися. Напевно, це чоловік, бо пара мішків з мокрим курячим пір'ям і дрантям - для жінки ноша заважка. Хоча, жінка може сісти за кермо власного авто і успішно доїхати до лісу. Напевно, так легше чи дешевше, ніж віддати 10 грн. конторі, яка пришле тобі спеціальну автівку під двір? Повторюся, хочу подивитися на цю людину, стараннями якої (яких) наше неоціненне багатство - ліс - загиджене так, що ступити до нього страшно. 

 
Громада бажає знати! Хто управлятиме будинками і чому мовчить «Сумигаззбут»? Печать
Автор Газета "Город А"   
21.03.2016 г.

Гриневський Михайло Дмитрович від імені ініціативної групи охтирчан звернувся до редакції газети «Город А», аби оприлюднити питання, які хвилюють громаду сьогодні. Людей турбує готовність влади до переходу комунального господарства на нові рейки, як це передбачає нове законодавство у сфері ЖКГ (зміна форми управління будинками), перспектива будівництва молокозаводу та стосунки з ТОВ «Сумигаззбут».  

 
Ловушки для школьников или Кто купит крышку для люка Печать
Автор Газета "Город А"   
21.03.2016 г.

ImageВ самом центре города возле школы №1 прямо на газоне между проезжей частью и тротуаром выстроились в рядок четыре ямы. Судя по всему, это приемные колодцы нерабочей ливневой канализации. Вместо положенных люков или решеток опасные углубления небрежно прикрыты прохудившимися деревянными щитами, плитами ДСП. 

 
Идем в Европу гуманно! Печать
Автор Газета "Город А"   
14.03.2016 г.

ImageКак часто мы проходим мимо, хотя можем помочь! Отворачиваемся, закрываем глаза и запираемся в своем мирке, не желая утруждать себя помощью кому-то! И очень хорошо, что в нашем городе Ахтырка есть еще неравнодушные люди к проблеме бездомных животных, которые в свое личное время подкармливают бездомных животных, помогают приобрести дом с хорошими хозяевами, стерилизуют за свои средства.  

 
<< [Первая] < [Предыдущая] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Следующая] > [Последняя] >>

Результаты 91 - 100 из 1787
gem-620120.gif

bezp.gif

Реклама

doma.jpg

express.gif

Реклама
Реклама

voda_230320.jpg


Реклама