Реклама
Главная arrow Разделы arrow Жизнь и люди
Жизнь и люди
Відкритий лист працівників Охтирської ЗОШ № 3. Лікуймо душі милосердям... Печать
Автор Газета "Город А"   
23.05.2016 г.

З давніх-давен дзвони, окрім богослужіння, повсюдно використовувалися як набат для сповіщення про якесь лихо, біль. Сьогодні вони б'ють на сполох, закликаючи до милосердя, доброти, які роблять нас справжніми людьми. На жаль, порядності та співчуття так бракує в сучасному світі. Нам необхідно вчитися гуманному ставленню до інших, надавати підтримку й допомогу, відкривати своє серце чужій біді. А вона, така підступна, може підстерегти тебе зненацька, незалежно ні від віку, ні від професії, ні від достатку. 

 
Олександр Шнайдер про пільгові путівки в табори Печать
Автор Андрій Міхєєв   
17.05.2016 г.

ImageПочинаючи з 5 травня в обідню перерву під офісом НГВУ по будням продовжуються акції протесту - нафтовики, вимагають від підприємства виплатити гроші, передбачені колективним договором. Протягом року щомісяця не додається 1% від фонду оплати праці. За цей відсоток утримувався табір "Космос". На сьогодні з більш ніж 3-мільйонного боргу нафтовикам повернули тільки 700 тис. грн. Профспілка покладає певні надії на придбання владою путівок пільговим категоріям, що допоможе ДТВ пережити складні часи. Повна вартість відпочинку у "Космосі" складає 4500 грн. 

 
Обласна школа народних ремесел Печать
Автор С.Теличко   
17.05.2016 г.

Image12 травня 2016 року в обласному центрі позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю було проведено залікову сесію обласної школи народних ремесел для вихованців позашкільних навчальних закладів області. 

 
Дмитро Середа. «Все буде добре!» Печать
Автор Газета "Город А"   
16.05.2016 г.

Image«Коли під'їжджав до Охтирки - аж долоні змокріли, так хвилювався, ждав цього дня 7,5 місяців, здавалось, що ніколи не попаду додому. Час спливав тоді поволі, мов ціла вічність», - згадує Дмитро Середа своє перше повернення додому, в Охтирку, з війни. 

 
Враження від екскурсії Охтиркою Печать
Автор Газета "Город А"   
16.05.2016 г.

Image2 травня Охтирку відвідали харківські краєзнавці. організатор і керівник групи - Михайло Красиков. Михайло Красиков - директор Харківської філії Українського етнологічного центру МФЕ ім. М.Рильського НАНУ, директор Етнографічного музею НТУ «ХПІ» «Слобожанські скарби» ім. Гната Хоткевича, доцент кафедри етики, естетики і культури НТУ «ХПІ», доцент філологічних наук.

 
Охтирський центр ПТО – День відкритих дверей Печать
Автор Газета "Город А"   
09.05.2016 г.

Image28 квітня у Будинку Молоді двері були відкриті. Відкриті для всіх: для випускників шкіл і для всіх бажаючих ознайомитись із державним навчальним  закладом професійно-технічної освіти. 

 
Перші Багрянівські Читання Печать
Автор Газета "Город А"   
09.05.2016 г.

ImageПерші «Багрянівські Читання» відбулися! І це було круто. Це було бентежно. Це було гідно. Ми наче доторкнулись до потужного й невичерпного джерела. Читання пройшли 22 квітня (!) в районній бібліотеці. Більше року в цьому закладі діє УКРАЇНСЬКИЙ КЛУБ. Тому вирішили читати й слухати Багряного саме тут.  

 
Білорусь. Бобруйськ. Враження Печать
Автор Газета "Город А"   
03.05.2016 г.

ImageНещодавно була в Білорусі, в місті Бобруйськ. Чому так буває, що ти опиняєшся в якомусь місті чи місці, про яке ти раніше не думав, не гадав.  А потім, прокручуючи події, розумієш і запитуєш себе, для чого це мені потрібно і чому так, і чому там? Можливо для того, щоб порівняти і щось зрозуміти?.. 

 
Фестиваль напомнил, что у города нет своей сцены Печать
Автор Газета "Город А"   
03.05.2016 г.

Грустно, что, располагая огромным творческим потенциалом, наш город не имеет собственной сцены, и идет на поклон к районным властям. Об этом напомнил 2-й этап областного творческого фестиваля, который состоялся в Ахтырке 14 апреля и посвящался 25-летию Независимости Украины. Возможно, под юбилей у государства отыщутся средства для культуры или, может, у Ахтырки появятся дополнительные ресурсы вследствие админреформы. 

 
Життя не спинилось, якщо школи будують Печать
Автор Анна Протасова   
15.04.2016 г.

ImageСелищний голова Олег Чернобай говорить про об'єднання громад як про шанс для Пісочина. За його словами, вже на першому етапі децентралізації загальний фонд бюджету селища зріс удвічі, далі - відкриваються перспективи до збільшення територій і нарощування людських і фінансових ресурсів. Про нові можливості Пісочина, як центру майбутньої об'єднаної територіальної громади, йшлося під час прес-туру, що відбувся 8 квітня за участі журналістів Харківської, Сумської та Полтавської областей. 

 
<< [Первая] < [Предыдущая] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Следующая] > [Последняя] >>

Результаты 91 - 100 из 1795
on_110720.gif

bezp.gif

Реклама
Реклама

express.gif

Реклама
Реклама

voda_230320.jpg

electro.jpg

Загрузка...

Реклама