Главная arrow Разделы arrow Жизнь и люди
Жизнь и люди
Як святкували День Вишиванки в Охтирці? Печать
Автор Газета "Город А"   
30.05.2016 г.

ImageВсе було по плану. Відділ культури організував заходи в краєзнавчому музеї, в бібліотеці, біля пам'ятника Шевченку. Тож, заходжу в міську бібліотеку і відразу поринаю в атмосферу свята. Багато світла, посмішок, піднесеності, квітів, узорів на рушниках, сорочках, серветках. Ведучі Любов Губенок, Валентина Яковенко розповіли про значення вишиванки, історію свята, познайомили з присутніми майстринями. Це - Лідія Радько, Любов Сенченко, Надія Габчак, Лідія Ткаченко, Тамара Назарова, Надія Барановська, Ольга Косарєва, Людмила Сушко. Декому дали можливість сказати декілька слів про своє захоплення, про родинні традиції. На урочисту частину в бібліотеці було виділено 30 хвилин.  

 
Тарифи залишаться старими Печать
Автор Анна Протасова   
25.05.2016 г.

ImageТарифи на утримання будинків залишаться без змін. Поки що. Виконавчий комітет Охтирської міської ради у середу 25 травня не затвердив приватному підприємству «СІБ» нові розрахунки. Пропонувалося з 1 червня підняти вартість послуг підприємства у 2,6 рази. 

 
СИБ теряет две многоэтажки? Печать
Автор Андрей Михеев   
24.05.2016 г.
ImageВечером, 17 мая, на 1-ом этаже общежития НГДУ было не протолкнуться, а люди все прибывали и прибывали. Жителям микрорайона Дачный предстояло принять участие в важном голосовании. Не политическом, а экономическом. Как выгоднее содержать многоэтажку - управляя домом самостоятельно или делегируя полномочия ЖЭКу? Высокая явка, свыше 200 человек, свидетельствовала о правомочности решений, которые собиралась принять в тот вечер община, а также о серьезной работе, проделанной инициативной группой.
 
Люди і конфлікт Печать
Автор Анна Протасова   
24.05.2016 г.
ImageГібридна війна, спричинена агресією Росії, зрушила з місць сотні тисяч сімей. За офіційними даними кількість переселенців з уражених конфліктом територій України наближається до 2 млн. осіб, лише в м. Охтирці з 49 тисячами населення зареєстровано 549 таких родин. На жаль, спілкування з державними органами буває ускладнене суперечливим законодавством та розбіжностями в його тлумаченні на місцях. Саме в таких, непростих ситуаціях на допомогу приходять громадські організації. Про що сьогодні й піде мова.
 
Веселка творчості Печать
Автор Методист ОМЦПО-МАН С.Теличко   
23.05.2016 г.

Image19 травня 2016 року в Сумському обласному центрі позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю відбувся обласний фестиваль юних майстрів бісероплетіння «Веселка творчості». Грипич Вероніка здобула І місце в номінації «Вишивка бісером», Михаліна Валентина - ІІ місце в номінації «Плетіння бісером».

 
Відкритий лист працівників Охтирської ЗОШ № 3. Лікуймо душі милосердям... Печать
Автор Газета "Город А"   
23.05.2016 г.

З давніх-давен дзвони, окрім богослужіння, повсюдно використовувалися як набат для сповіщення про якесь лихо, біль. Сьогодні вони б'ють на сполох, закликаючи до милосердя, доброти, які роблять нас справжніми людьми. На жаль, порядності та співчуття так бракує в сучасному світі. Нам необхідно вчитися гуманному ставленню до інших, надавати підтримку й допомогу, відкривати своє серце чужій біді. А вона, така підступна, може підстерегти тебе зненацька, незалежно ні від віку, ні від професії, ні від достатку. 

 
Олександр Шнайдер про пільгові путівки в табори Печать
Автор Андрій Міхєєв   
17.05.2016 г.

ImageПочинаючи з 5 травня в обідню перерву під офісом НГВУ по будням продовжуються акції протесту - нафтовики, вимагають від підприємства виплатити гроші, передбачені колективним договором. Протягом року щомісяця не додається 1% від фонду оплати праці. За цей відсоток утримувався табір "Космос". На сьогодні з більш ніж 3-мільйонного боргу нафтовикам повернули тільки 700 тис. грн. Профспілка покладає певні надії на придбання владою путівок пільговим категоріям, що допоможе ДТВ пережити складні часи. Повна вартість відпочинку у "Космосі" складає 4500 грн. 

 
Обласна школа народних ремесел Печать
Автор С.Теличко   
17.05.2016 г.

Image12 травня 2016 року в обласному центрі позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю було проведено залікову сесію обласної школи народних ремесел для вихованців позашкільних навчальних закладів області. 

 
Дмитро Середа. «Все буде добре!» Печать
Автор Газета "Город А"   
16.05.2016 г.

Image«Коли під'їжджав до Охтирки - аж долоні змокріли, так хвилювався, ждав цього дня 7,5 місяців, здавалось, що ніколи не попаду додому. Час спливав тоді поволі, мов ціла вічність», - згадує Дмитро Середа своє перше повернення додому, в Охтирку, з війни. 

 
Враження від екскурсії Охтиркою Печать
Автор Газета "Город А"   
16.05.2016 г.

Image2 травня Охтирку відвідали харківські краєзнавці. організатор і керівник групи - Михайло Красиков. Михайло Красиков - директор Харківської філії Українського етнологічного центру МФЕ ім. М.Рильського НАНУ, директор Етнографічного музею НТУ «ХПІ» «Слобожанські скарби» ім. Гната Хоткевича, доцент кафедри етики, естетики і культури НТУ «ХПІ», доцент філологічних наук.

 
<< [Первая] < [Предыдущая] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Следующая] > [Последняя] >>

Результаты 91 - 100 из 1800
on_110720.gif

bezp.gif

Реклама
Реклама

express.gif

Реклама
Реклама

voda_230320.jpg

electro.jpg

Реклама
Загрузка...

Реклама