Реклама

влажн.:

давл.:


Главная arrow Разделы arrow Жизнь и люди
Жизнь и люди
Сначала елки пали… Печать
Автор А.Михеев   
09.04.2016 г.

ImageНакануне легкоатлетических соревнований посвященных памяти Владимира Шимко, юные спортсмены убирали от мусора обочины. А буквально в двух шагах от них горе-строители, порубившие живописные сосны, принялись свозить на газоны песок вперемешку с глиной. 

 
Основні моменти спадкування за законом Печать
Автор Агентство «Розшук»   
07.04.2016 г.

Що таке спадкування, знають усі, зазначимо, що успадковувати можна не тільки після того, як людина померла, але і якщо людина в судовому порядку оголошена померлою.До видів спадкування відноситься спадкування за заповітом і за законом.В нашій статті розглянемо саме спадкування за законом.

 
Для тих, хто жаліється на країну Печать
Автор Газета "Город А"   
28.03.2016 г.

Хочу подивитися в обличчя людині, яка тягне сміття з власного дому і викидає його на узлісся. Що вона в цей час думає, вгадати важко. Тільки б подивитися. Напевно, це чоловік, бо пара мішків з мокрим курячим пір'ям і дрантям - для жінки ноша заважка. Хоча, жінка може сісти за кермо власного авто і успішно доїхати до лісу. Напевно, так легше чи дешевше, ніж віддати 10 грн. конторі, яка пришле тобі спеціальну автівку під двір? Повторюся, хочу подивитися на цю людину, стараннями якої (яких) наше неоціненне багатство - ліс - загиджене так, що ступити до нього страшно. 

 
Громада бажає знати! Хто управлятиме будинками і чому мовчить «Сумигаззбут»? Печать
Автор Газета "Город А"   
21.03.2016 г.

Гриневський Михайло Дмитрович від імені ініціативної групи охтирчан звернувся до редакції газети «Город А», аби оприлюднити питання, які хвилюють громаду сьогодні. Людей турбує готовність влади до переходу комунального господарства на нові рейки, як це передбачає нове законодавство у сфері ЖКГ (зміна форми управління будинками), перспектива будівництва молокозаводу та стосунки з ТОВ «Сумигаззбут».  

 
Ловушки для школьников или Кто купит крышку для люка Печать
Автор Газета "Город А"   
21.03.2016 г.

ImageВ самом центре города возле школы №1 прямо на газоне между проезжей частью и тротуаром выстроились в рядок четыре ямы. Судя по всему, это приемные колодцы нерабочей ливневой канализации. Вместо положенных люков или решеток опасные углубления небрежно прикрыты прохудившимися деревянными щитами, плитами ДСП. 

 
Идем в Европу гуманно! Печать
Автор Газета "Город А"   
14.03.2016 г.

ImageКак часто мы проходим мимо, хотя можем помочь! Отворачиваемся, закрываем глаза и запираемся в своем мирке, не желая утруждать себя помощью кому-то! И очень хорошо, что в нашем городе Ахтырка есть еще неравнодушные люди к проблеме бездомных животных, которые в свое личное время подкармливают бездомных животных, помогают приобрести дом с хорошими хозяевами, стерилизуют за свои средства.  

 
Що ми втратили… Печать
Автор Газета "Город А"   
14.03.2016 г.

ImageУ кафедральному соборі Пресвятої Богородиці м.Охтирки були дві великі картини - шедеври пензля великого іспанського художника другої половини XVII століття Бартоломе Естебана Мурільо «Поклоніння Волхвів»  і «Поклоніння пастухів», подаровані собору дуже багатими людьми - меценатами в XIX столітті. У 1913 році полотна були передані на реставрацію у  С.-Петербург, і назад вони не повернулись. За деякими даними - вони в Ермітажі (їх вартість не менша від вартості полотен В.Ван-Гога).

 
МАЙДАН – 2016. Подорож у часі Печать
Автор Газета "Город А"   
14.03.2016 г.

Image«Потяг Костянтинівка - Київ» запізнюється на невизначений час по технічним причинам»... З цього почалася наша поїздка на Майдан. Відразу виникли різні думки, «чому, а якщо потяг взагалі не прийде?». Дякувати Богові, чекати довелося недовго, через 2 години були у вагоні. А через 6 годин нас зустрів Київ. Вже у метро витав ДУХ МАЙДАНУ, то тут, то там чулися знайомі розмови, люди збиралися по декілька чоловік, було багато вояків у камуфляжі. Всі їхали на Майдан. 

 
Потрібно терміново відродити планетарій Печать
Автор Газета "Город А"   
29.02.2016 г.
ImageДо редакції газети "Город А" надійшов відкритий лист, який порушує дуже важливу тему. Як не втратити те, що маємо? Вже немає часу на роздуми і очікування. Слід визначати пріоритети і діяти. Читач, шановна у місті людина, пропонує ідею, яку варто підтримати.
 
О рынке. Ты виноват лишь в том, что хочется мне кушать… Печать
Автор Михаил Тыдир   
27.02.2016 г.

ImageВсем наплевать, что будет с людьми. Хотя от торговли этой живут не только 20 семей предпринимателей, но и семьи реализаторов. Старушки, которые вырастили овощи на своем огороде теперь останутся без, пускай копеечной, но регулярной прибавки к пенсии. Пострадают и сами жители Дачного, утратив возможность покупать поблизости от дома нужные в быту товары и продукты.

 
<< [Первая] < [Предыдущая] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Следующая] > [Последняя] >>

Результаты 91 - 100 из 1784
onclinik_010719.gif

bezp.gif

doma.jpg

Реклама

express.gif

Реклама
Загрузка...

Реклама