Реклама

влажн.:

давл.:


Главная arrow Разделы arrow Жизнь и люди
Жизнь и люди
Никанор Онацький. Як він пов’язаний з Охтирщиною? Печать
Автор ГородА   
29.08.2016 г.
ImageЯк ви знаєте, шановні охтирчани, в нашому краєзнавчому музеї відкрилась виставка із фондів Сумського обласного художнього музею імені Никанора Онацького. Обов’язково треба її побачити.
 
Як на Харківщині відновили унікальне виробництво Печать
Автор А. Протасова   
04.08.2016 г.
ImageУкраїнським салом змащений шлях на ринки зарубіжних країн. Верстати з історією, на яких працюють у цехах дергачівського підприємства «АВВ-100», полюбляють саме це надійне мастило. І в цьому жарті є частка правди.
 
Почути свист бабака Печать
Автор А. Протасова   
04.08.2016 г.
ImageКажуть, бабак - чи не єдиний абориген українського степу, який ще залишився в дикій природі. Але житиме він лише тоді, коли степовими просторами корови пастимуться.Він дуже сторожкий, той бабак, і голосно свистить на небезпеку! Чи досвищеться? Бо людина так напосіла на степ, що тепер від неї самої залежить, чи збережеться хоч його шматочок, і чи свистітимуть на волі пухнасті як рукавичка, але дикі й гонорові бабаки...
 
В Сумах открылась выставка женских образов художника из Ахтырки Печать
Автор Редактор   
15.07.2016 г.
ImageВо вторник 5 июля в выставочном зале Национального союза художников Украины в Сумах (ул. Петропавловская, 47) открылась выставка художника из Ахтырки — Сергея Степанова.
 
З Опішного з любов’ю. Печать
Автор Анна Протасова   
25.06.2016 г.

ImageСтолиця української кераміки Опішне провела Національний фестиваль гончарства. Але без гончарів. Власне живої кераміки - художників чи народних майстрів - на святі віднайти не вдалося. Були чиновники, продавці сувенірів і етнічних старожитностей, були майстер-класи для дітей і навіть біла кицька на червоній шворці. В одному з наметів показово крутили гончарний круг, звучали піднесені слова про прадавнє народне мистецтво і дуже хотілося, аби ті слова ожили. 

 
Містична кобза шукає свого кобзаря Печать
Автор Анна Протасова   
25.06.2016 г.

ImageСімдесятирічний Василь Григорович Гузенко тримає в руках старий, притрушений пилом інструмент і називає його єдиним вцілілим свідком трагедії українського кобзарства. 

 
Що вміють і про що мріють українські виробники оrganic food? Печать
Автор А. Протасова   
14.06.2016 г.
ImageЯкщо земля-годувальниця хвора, чи можна розраховувати на власне здоров’я? Відповідь здається очевидною. Але далеко не всі виробники сільськогосподарської продукції замислюються над цим і продовжують активно застосовувати хімічні добрива та отрутохімікати. Ті ж, що навчилися вирощувати зерно без хімії, залишаються поза увагою держави.
 
Навіщо знищувати дерева? Печать
Автор О. Маслюк   
14.06.2016 г.

Image- Нещодавно повернувся в місто, відсутній був декілька днів, був на Чемпіонаті України з легкої атлетики, їду по рідній колишній вулиці Леніна, тепер Перемоги, дивлюсь - жахлива картина. Обрізані, голі стовбури каштанів, лип, страшне видовище. 

 
Коли воді не раді Печать
Автор Анна Протасова   
02.06.2016 г.

ImageЄ думка, що майбутні війни будуть за воду. А в Охтирці їй не раді. Бо наша вода не та, і не там, де їй місце бути. Дощі, які лилися мов з відра цілий місяць, затопили навіть зазвичай сухі погреби на піщаних ґрунтах. Що вже казати про райони схильні до підтоплення! Там люди і в дворах чобіт не знімають. 

 
Охтирка побраталася з прифронтовими містами Печать
Автор Анна Протасова   
01.06.2016 г.

ImageПобраталися Схід з Північним Сходом. Охтирка підписала угоду про співпрацю з містами Мар'їнка і Красногорівка Донецької області. Подія відбулася 31 травня під час перебування в Охтирці групи дітей з цих міст та представників військово-цивільних адміністрацій.

 
<< [Первая] < [Предыдущая] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Следующая] > [Последняя] >>

Результаты 71 - 80 из 1791
gem-620120.gif

bezp.gif

Реклама
Реклама

express.gif

Реклама
Реклама

voda_230320.jpg

drova_210520.jpg 

Загрузка...

Реклама