Главная arrow Разделы arrow Жизнь и люди
Жизнь и люди
Бандерівка із Іловайська Печать
Автор ГородА   
07.11.2016 г.
Ну, і хто тут із вас - бандерівець? - запитала Світлана. 
Десять пар очей на змарнілих чоловічих обличчях втупились на неї німим запитанням: «Що ще й тобі  від нас треба?» 
Ну, я - бандерівець, - тихо так сказав наймолодший із групи, хлопчина років 18-20, худий, малий, зовсім дитина.

 

 
Все думают «справятся без меня» - НЕ СПРАВИМСЯ! Печать
Автор Редактор   
30.10.2016 г.
ImageЖуткое ДТП произошло по ул. Гоголя 11.10.2016 г. В этой аварии больше всего пострадала маленькая ахтырчаночка Катенька. Друзья! Маленькой девочке жизнь уготовила совсем не детские трудности, для неё фраза «жизнь-преодоление» - не пустые слова! У нее еще вся жизнь впереди! Но сегодня она висит на волоске...
 
Історія Наталі Печать
Автор ГородА   
24.10.2016 г.
ImageНАТАЛЯ ГУЗЕВАТА народилася в Охтирці, навчалась у школі №3. В 2002 році стала студенткою Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. Ще  в школі мріяла бути перекладачем і займалась перекладанням пісень з іноземних мов. Наразі, Наталя працює в аспірантурі інституту філології Київського університету, менеджер інтернет-проектів на сайті «1+1-Медіа». 
 
Як стати чемпіоном? Або шлях до себе Печать
Автор ГородА   
24.10.2016 г.
Image«Спортсмен, учитель фізкультури Охтирської ЗОШ №1, тренер клубу «Легіон», депутат міської ради В'ячеслав Копил вкотре прославив наше місто.
 
Ювілей. Іван Багряний у місті нашому Печать
Автор ГородА   
17.10.2016 г.
ImageВ усталеному ритмі Охтирки із самого ранку до пізнього вечора звучав голос Багряного, примножений голосами нашої молоді. І голоси ті звучали від самого будинку письменника, переливались на інші вулиці та майдани, звучали в бібліотеках, музеї і заключним акордом зазвучали зі сцени Народного Дому.
 
Чемпіон Паралімпіади в Ріо має охтирське коріння Печать
Автор ГородА   
03.10.2016 г.
ImageНещодавно завершились 15-і Паралімпійські ігри в Ріо-де-Жанейро. Паралімпійська збірна України посіла третє місце в загальному заліку медалей. Українці завоювали 117 медалей! 41 - золото, 37 - срібло, 39 - бронза.
 
Юні екскурсоводи та краєзнавці оживили забуті стежки Печать
Автор ГородА   
26.09.2016 г.
Image«І хто  спланував це місто!.. Маловідоме, а, може. Й взагалі невідоме в світі, воно ось розпросторилося на землі й існує, ще й вражає якоюсь оригінальною спланованістю, сказати б символікою тієї спланованості, якимсь своїм таємничим смислом, як загадковий ієрогліф...» («Маруся Богуславка». Іван Багряний)
 
Українських студентів запрошують безкоштовно вивчати польську мову онлайн Печать
Автор Польсько-український портал "Порт Європа"   
26.09.2016 г.

ImageВже через тиждень, 3 жовтня розпочнеться новий навчальний рік у польських університетах. Цього року навчання розпочне аж сто тисяч студентів з України. Польсько-український портал "Порт Європа" запрошує всіх студентів (і інших охочих) скористатись безкоштовним інтернет-курсом польської мови для українців, який створений під час Євромайдану з думкою про зближення поляків і українців.

 
Історія воєн у музеї бойового братерства Печать
Автор А. Протасова   
01.09.2016 г.

ImageМузеї – це, як правило, міський пріоритет. Але є на Харківщині село, куди їдуть звідусіль, аби побачити унікальну експозицію.Село Соколове Зміївського району стало театром бойових дій в роки Другої світової війни, а згодом, 1958 року, тут заснували музей, який увічнив пам'ять бійців 1-го окремого чехословацького батальйону, що поклали голови на лінії смертельного вогню у березні 1943-го.

 
Никанор Онацький. Як він пов’язаний з Охтирщиною? Печать
Автор ГородА   
29.08.2016 г.
ImageЯк ви знаєте, шановні охтирчани, в нашому краєзнавчому музеї відкрилась виставка із фондів Сумського обласного художнього музею імені Никанора Онацького. Обов’язково треба її побачити.
 
<< [Первая] < [Предыдущая] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Следующая] > [Последняя] >>

Результаты 71 - 80 из 1800
on_110720.gif

bezp.gif

Реклама
Реклама

express.gif

Реклама
Реклама

voda_230320.jpg

electro.jpg

Реклама
Загрузка...

Реклама