Главная arrow Разделы arrow Жизнь и люди
Жизнь и люди
Скорей бы лето Печать
Автор Андрій Міхєєв   
07.06.2017 г.

ImageУтром, 6 июня, в Ахтырке лил дождь как из ведра. В обед припекло солнце. А вечером выпал град. С такой аномальной погодой, как в этом году, многие ахтырчане еще не открывали купальный сезон. Началась пора отпусков, а лета все нет. И хотя уже некоторые хвастаются в соцсетях, что находили первые грибы, с лукошком в лес идти тоже явно рановато. Когда же лето наступит?

 
БЕЗВІЗ не для кожного!!!!! Печать
Автор Охирська виконавча служба   
01.06.2017 г.

Довгоочікуваний безвіз нарешті дочекалися й українці. Проте, не кожен зможе скористатись цим правом. Заборона виїзду за кордон так і залишиться для тих, хто не сплатив свої борги. Так, протягом 2017 року судом за поданнями державних виконавців м.Охтирки обмежено виїзд за кордон 23 боржникам.

 
Вспоминает Анатолий Литовченко. Авиа звено Печать
Автор Анатолий Литовченко   
01.06.2017 г.

ImageСегодня уже немного найдется тех, кто помнит самый первый День Победы - 9 Мая 1945 года. Я помню. В 45-ом учился в 4-ом классе средней школе на Поволжье. Мой отец, выходец с Украины, ушел воевать в 41-ом с должности бухгалтера совхоза. Четыре года - это очень долгий срок, особенно для ребенка. Почти половина детства без отца. Жизнь в нашей многодетной семье даже в мирное время сытной нельзя было назвать, а в войну она стала просто голодной. И это при том, что у нас была корова. У других и того не было.

 
Ночь темна и полна ужасов Печать
Автор Редактор   
21.04.2017 г.

ImageГородские власти продолжают нелегкую работу по превращению города в доисторические джунгли. Мало того, что дороги разрушаются, теперь гостей и жителей Ахтырки будут пугать еще и бетонные монстры, которые, впрочем, вполне впишутся в общую картину. Заметим, что оплачен этот дрек - из наших общих денег.

 
Звернення лікарів Комунального закладу «ОБЛАСНА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ПСИХІАТРИЧНА ЛІКАРНЯ №2» Печать
Автор Редактор   
20.04.2017 г.

Звернення лікарів Комунального закладу Сумської обласної Ради «ОБЛАСНА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ПСИХІАТРИЧНА ЛІКАРНЯ №2» до колишнього головного лікаря Неофітної Лілії Павлівни 

 
Влада замовчала смерть солдата Печать
Автор Анна Протасова   
20.04.2017 г.

ImageУ четвер 20 квітня соцмережі принесли новину, що у Карпилівці поховано солдата. «Біда прийшла і в Охтирський район село Карпилівка, всі жителі проводжали в останню путь юнака, Захисника Вітчизни, добровольця -Деркача Юрія Олексійовича. Він пішов із життя у розквіті сил та мрій. Ворожа куля зустріла його у с. Водяне. Йому було лише 19. Зі словами жалоби виступив Голова Карпилівської сільської ради Вельбой В.В.»

 
Вадим Косарєв презентує «Генератор підсвідомості» Печать
Автор ГородА   
27.03.2017 г.
Нещодавно побачила світ нова збірка поезій молодого українського поета  Вадима Косарєва. «Генератор підсвідомості» - така назва третьої книги віршів.
 
Пам’ятаємо!!! Печать
Автор Офіційне інтернет-представництво Президента України   
21.03.2017 г.
ImageУказом Президента України від 10 березня 2017 року  за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку охтирчанина ПУСТОВОГО Сергія Олеговича (посмертно) — молодшого сержанта нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня
 
Дівчата обирають військо Печать
Автор ГородА   
13.03.2017 г.
ImageНапередодні Жіночого свята в офісі організації ветеранів війни і військової служби "Маю честь" зібрались дівчата, які обрали для себе шлях професійних військових. Хтось з них вже отримав перші "зірочки", хтось готується до вступу у військовий виш, а хтось тільки прийшов займатися у гурток "Майбутній кадет". Давайте познайомимося з цими мужніми дівчатами. Чому вони не бачать свого майбутнього без армії?
 
Багряна Олена Шапошнікова Печать
Автор ГородА   
27.02.2017 г.
ImageУпродовж року тривав Всеукраїнський конкурс «Золотий бумеранг», присвячений 110-й річниці з дня народження Івана Багряного. Кореспонденту ГородА вдалось поспілкуватись з переможницею конкурсу  «Золотий бумеранг», харків'янкою Оленою Шапошніковою.
 
<< [Первая] < [Предыдущая] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Следующая] > [Последняя] >>

Результаты 61 - 70 из 1805
on_110720.gif

bezp_181120.gif

Реклама
Реклама

express.gif

Реклама
Реклама

voda_230320.jpg

rustic_031020.jpg

Реклама

kovrolin_201020.jpg

Загрузка...

Реклама