Реклама

влажн.:

давл.:


Главная arrow Разделы arrow Жизнь и люди
Жизнь и люди
«І знов я влізаю в танк» Печать
Автор ГородА   
26.12.2016 г.
«Поети повинні «отвєчать за базар», - такі слова сучасної української поетки, письменниці, борця за Україну Оксани Забужко прозвучали зимового вечора в Харкові. Так, вона знову у Харкові. Пані Оксана  «розшерешувала» Харків 13-, 14- і 15- грудня, напередодні шерехівського (Юрія Шевельова) дня народження, 17 грудня.
 
Шевельов - всесвітньовідомий та маловідомий водночас Печать
Автор ГородА   
19.12.2016 г.
ImageВідкриття до кожного приходять по-різному і в різний час. Колись невипадково Іван Багряний «увірвався» у моє життя. Тоді прозвучало слово «зрадник», з цього власне і почалося журналістське дослідження, яке згодом переросло у широкомасштабний проект. Книга про Багряного починається зі спогадів Юрія Шереха-Шевельова «Я -мене-мені...». Всесвітньовідомий за кордоном і маловідомий у місті, в якому народився, більше того, дехто вперто позиціонує великого українця - «фашистським пособником». Ну а далі читайте, аналізуйте...    
 
Мрія Сергія Пустового Печать
Автор ГородА   
12.12.2016 г.

Image30 листопада минуло 40 днів, як не стало Сергія Пустового... Його душа відлетіла і він для багатьох став справжнім ангелом-охоронцем. 30 листопада зібрались його рідні, колеги, друзі, побратими... Багато спогадів, багато зворушливих слів, багато слів і сліз не менше, і розуміння того, що від нас пішов один із кращих... І про це, власне - цей матеріал, складених із свідчень і думок декількох побратимів і дружини Сергія.

 
Бандерівка із Іловайська Печать
Автор ГородА   
07.11.2016 г.
Ну, і хто тут із вас - бандерівець? - запитала Світлана. 
Десять пар очей на змарнілих чоловічих обличчях втупились на неї німим запитанням: «Що ще й тобі  від нас треба?» 
Ну, я - бандерівець, - тихо так сказав наймолодший із групи, хлопчина років 18-20, худий, малий, зовсім дитина.

 

 
Все думают «справятся без меня» - НЕ СПРАВИМСЯ! Печать
Автор Редактор   
30.10.2016 г.
ImageЖуткое ДТП произошло по ул. Гоголя 11.10.2016 г. В этой аварии больше всего пострадала маленькая ахтырчаночка Катенька. Друзья! Маленькой девочке жизнь уготовила совсем не детские трудности, для неё фраза «жизнь-преодоление» - не пустые слова! У нее еще вся жизнь впереди! Но сегодня она висит на волоске...
 
Історія Наталі Печать
Автор ГородА   
24.10.2016 г.
ImageНАТАЛЯ ГУЗЕВАТА народилася в Охтирці, навчалась у школі №3. В 2002 році стала студенткою Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. Ще  в школі мріяла бути перекладачем і займалась перекладанням пісень з іноземних мов. Наразі, Наталя працює в аспірантурі інституту філології Київського університету, менеджер інтернет-проектів на сайті «1+1-Медіа». 
 
Як стати чемпіоном? Або шлях до себе Печать
Автор ГородА   
24.10.2016 г.
Image«Спортсмен, учитель фізкультури Охтирської ЗОШ №1, тренер клубу «Легіон», депутат міської ради В'ячеслав Копил вкотре прославив наше місто.
 
Ювілей. Іван Багряний у місті нашому Печать
Автор ГородА   
17.10.2016 г.
ImageВ усталеному ритмі Охтирки із самого ранку до пізнього вечора звучав голос Багряного, примножений голосами нашої молоді. І голоси ті звучали від самого будинку письменника, переливались на інші вулиці та майдани, звучали в бібліотеках, музеї і заключним акордом зазвучали зі сцени Народного Дому.
 
Чемпіон Паралімпіади в Ріо має охтирське коріння Печать
Автор ГородА   
03.10.2016 г.
ImageНещодавно завершились 15-і Паралімпійські ігри в Ріо-де-Жанейро. Паралімпійська збірна України посіла третє місце в загальному заліку медалей. Українці завоювали 117 медалей! 41 - золото, 37 - срібло, 39 - бронза.
 
Юні екскурсоводи та краєзнавці оживили забуті стежки Печать
Автор ГородА   
26.09.2016 г.
Image«І хто  спланував це місто!.. Маловідоме, а, може. Й взагалі невідоме в світі, воно ось розпросторилося на землі й існує, ще й вражає якоюсь оригінальною спланованістю, сказати б символікою тієї спланованості, якимсь своїм таємничим смислом, як загадковий ієрогліф...» («Маруся Богуславка». Іван Багряний)
 
<< [Первая] < [Предыдущая] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Следующая] > [Последняя] >>

Результаты 51 - 60 из 1784
onclinik_010719.gif

bezp.gif

doma.jpg

Реклама

express.gif

Реклама
Загрузка...

Реклама