Реклама

влажн.:

давл.:


Главная arrow Разделы arrow Жизнь и люди
Жизнь и люди
Тест на людяність Печать
Автор Газета "Город А"   
24.07.2014 г.

Лише в небагатьох людей професія співпадає із захоплен­ням. У більшості з нас робота та хобі ради­кально відрізняються. Це повною мірою сто­сується й нашої зем­лячки Ірини Сталінської.За про­фесією Ірина Іванівна працівник управління Держземагентства в Охтирському районі. У непростій землевпо­рядній справі має і чи­малий досвід, і відповідну кваліфікацію.

 
Маме-Украине - доброго здравия! Печать
Автор Газета "Город А"   
24.07.2014 г.

Лето - пора отпусков и встреч между друзья­ми и родными. К не­которым ахтырчанам они при­езжают даже из таких экзотиче­ских с нашей точки зрения мест, как государство Израиль. Среди них - израильтянка с ахтырско-киевскими корнями Наталья Секретарюк. В наш город она приехала совсем ненадолго с дочерью Ириной, как говорит, "погостить домой". Наталья оказалась человеком доброжелательным и открытым и рассказала немало интерес­ного о Земле обетованной.

 
Олександр Маслюк: "Потрібний дієвий громадський контроль за владою" Печать
Автор Газета "Город А"   
17.07.2014 г.

ImageКандидати в мери Охтирки після фінішу виборів на пост міського голови аналізують, що саме не дозволило їм перемогти. Сьогоднішній наш співрозмовник - успішний підприємець Олександр Іванович Маслюк, який також займається громадською і політичною діяльністю. Він є членом партії А.Гриценка "Громадянська по­зиція", був очільником штаба Анатолія Степановича на Президентсь­ких виборах, а також балотувався від"ГП" у мери нашого міста.

 
Топливо подорожало - переходим на дрова Печать
Автор Газета "Город А"   
09.07.2014 г.

ImageСегодня наличием в мире аль­тернативных видов топлива вряд ли кого удивишь. Чтобы добыча энергии стала экономически выгодной и экологически чистой, для этих целей можно использовать торф, солому, навоз,специально выращен­ные растения и даже мусор. Но нам по­чему-то кажется, что такое "баловство" позволяют себе промышленно разви­тые страны, ну или отдельные огромные компании, в крайнем случае - единичные предприятия. А в реальной жизни многим ли удавалось видеть такие нова­ции или более того -осуществлять?

 
Тарифи - вище неба, заробітки – нижче плінтуса Печать
Автор Газета "Город А"   
09.07.2014 г.

З брифінгом до журналістів вийш­ли представники підприємств - по­стачальників теп­ла і води,аби медіа розповіли громаді про нову тарифну політику держави. Ресурси дорожчають, ціна послуг росте до економічно ви­правданої, грома­дянам слід готува­тися до непростої, недешевої зими та вчитися економи­ти.

 
Охтирка. Культура і туризм Печать
Автор В.Бакуліна   
08.07.2014 г.

5 липня 1841 року бідний британський баптист Томас Кук зробив справжнє відкриття. Він створив один з найприбутковіших видів бізнесу - туризм. А починалося все прозаїчно просто -  Кук оголосив війну алкоголізму та тютюнопалінню. Альтернативою шкідливих звичок і задля заохочення він запропонував туристичну подорож, потім створив туристичну агенцію. Несподівана ідея мала грандіозний успіх по всьому світу.

 
Назад дороги немає Печать
Автор Газета "Город А"   
02.07.2014 г.

Після багатьох деся­тиліть мирного життя важко звикнутися з думкою, що на сході країни вже не перший місяць іде війна і практично щодня гинуть люди. Але що ж тоді говорити тим, ко­му довелося опинитися в само­му епіцентрі цього кривавого пекла?!Декому з них (але да­леко Не всім) пощастило вир­ватися із зони бойових дій. Се­ред таких біженців (не дуже приємне слово, однак потрібно називати речі власними імена­ми) - родина Москаленків, яка нещодавно прибула до наших країв з Амвросіївки, що на До­неччині.

 
Подорожуємо країною Печать
Автор Газета "Город А"   
24.06.2014 г.

Подорожі та екскурсії спонука­ють молодь пізнавати та вив­чати культурні надбання, роз­кривають туристичні можливості рідно­го краю, виховують шанобливе став­лення до історії країни та духовної спад­щини. Так, у перші дні літніх канікул, керівниками гуртка історичного краєзнавства, військово-спортивного клубу"Пам'ять" та пошукового загону "Факел" Солдатського НВК разом з ви­хованцями, які вже давно стали друзя­ми та намагаються якомога частіше зустрічатися, змагатися та відпочивати, було вирішено відвідати м.Полтаву. Це старовинне місто, мальовниче і привітне, де старі вулиці переплітають­ся з новими, розширюючи гармонійний образ сучасності з багатим історичним минулим.

 
Борьба за Дамбу продолжается Печать
Автор Газета "Город А"   
24.06.2014 г.

Представлять интересы ахтырских рыбаков и ве­сти переговоры с влас­тью будет созданное под влиянием нынешней конфликтной ситуации на водоеме Ахтырское общество рыболовов-любителей.

 
ХТО КОГО: ми дорожнечу, чи вона нас Печать
Автор Газета "Город А"   
24.06.2014 г.

Перші платіжки за нови­ми тарифами вже лягли до поштових скриньок спожи­вачів. 31 травня подорож­чав газ, з 1 червня зросла ціна на електроенергію, а з початком липня відчутно збільшаться тарифи на во­ду. Чи кожен гаманець по­дужає таке навантаження,особливо за умови, якщо з нього активно брати, а на­повнювати ледь-ледь?

 
<< [Первая] < [Предыдущая] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 [Следующая] > [Последняя] >>

Результаты 181 - 190 из 1787
gem-620120.gif

bezp.gif

Реклама

doma.jpg

express.gif

Реклама
Реклама

voda_230320.jpg


Реклама