Реклама

влажн.:

давл.:


Главная arrow Разделы arrow Жизнь и люди
Жизнь и люди
Микола Клочко відкрив в Охтирці відділення гемодіалізу Печать
Автор Андрій Міхєєв   
25.11.2015 г.

ImageВибори скінчились, але будівництво все рівно ЦРЛ продовжується. Попри песимістичні прогнози щодо долі довгобуду, поки вони не підтверджуються. 24 листопада в обідній час Охтирська ЦРЛ приймала високих гостів. До нас у місто завітав обласний нефролог Віктор Ілліч Кригін, начальник відділу охорони здоров'я Сумської ОДА Сергій Павлович Бутенко, губернатор Сумщини Микола Олексійович Клочко.

 
Як здійснено розрахунок за газ, спожитий в жовтні Печать
Автор ПАТ «Сумигаз»   
13.11.2015 г.

Уряд запровадив новий порядок використання газу за пільговою ціною. Кожній сім'ї, яка використовує газ для опалення житла виділяється 1200 куб. м газу за ціною 3,6 на 6 місяців опалювального періоду. Тобто, споживачі отримали можливість «переносити» невикористані обсяги газу за пільговою ціною на наступні місяці.

 
Твій будинок – твоя власність Печать
Автор Анна Протасова   
30.10.2015 г.

ImageМешканцям багатоповерхівок доведеться навчитися спільно управляти будинком і нести за нього відповідальність, як за своє. Держава, з огляду на її останні кроки у сфері регулювання житлово-комунального господарства, позбувається популізму. 

 
ЖЭК "работает" - мы снимаем... Печать
Автор МП БОЗК   
22.10.2015 г.

ImageВидео снято и опубликовано после не очень продолжительной переписки и устного общения со спорами с "компетентными" должностными лицами, которые выдвигали несколько версий причины данного "потопа", такие например, как "грунтовые воды". А ещё по их словам несколько лет назад в данном подвальном помещении проводились ремонтные работы...

 
У пошуках совісті Печать
Автор Газета "Город А"   
05.10.2015 г.

ImageДвір четвертої школи системно страждає від чужого сміття. Якісь люди (чи сусіди, чи здалеку)  регулярно зносять сюди свій непотріб. Що ті люди думають, коли тягнуть мішки до школи, не знаю, але жахливі наслідки їхньої невтомної праці повсякчас були на виду. Але цієї осені, з початком нового навчального року, школа застосувала проти носіїв, як виявилося, дієвий метод. 

 
ВІЙСЬКОВА СЛУЖБА ЗА КОНТРАКТОМ Печать
Автор Охтирський ОМВК   
05.10.2015 г.

Враховуючи досвід проведення часткової мобілізації в 2014 - 2015 роках,  керівництво Збройних Сил України вважає, що основним методом комплектування військових частин особовим складом має бути військова служба за контрактом. З цією метою передбачені зміни законодавчої бази щодо мотивації та переваг проходження військової служби за контрактом осіб рядового складу, сержантського і старшинського складу Збройних Сил України

 
Земля – учасникам АТО Печать
Автор Газета "Город А"   
05.10.2015 г.

Відколи міська рада скасувала власне рішення про спеціальний підхід до роботи з землею, що призначається бійцям АТО, і приступила до виділення ділянок у звичайному порядку - тема ця перестала бути гарячою. Проте, напередодні виборів вона прозвучала знов.

 
Лариса Романовская: «Родина – это состояние души» Печать
Автор Газета "Город А"   
05.10.2015 г.

Image«… Севастополь. Украина» - такая запись на «Одноклассниках» у ахтырчанки Ларисы Романовской. Почему так, вы узнаете, прочитав  историю этой удивительной женщины. Все мы каждый день делаем выбор. Иногда это выбор шляпы, сумочки или духов. А иногда ты должен выбрать свою Родину. Но Родину не выбирают! Она в твоей душе… 

 
Фальшивая «копейка» Печать
Автор Редактор   
30.09.2015 г.

ImageПоследние две недели на Портале стали появляться жалобы на отвратительное качество маршруток, ездящих по маршруту номер «1». «Руты» глохнут, двери не закрываются… Это удивило редактора портала, поскольку на автобусные перевозки по городу проводятся конкурсы, порой с нешуточной конкуренцией и страстями. Мы решили изучить проблему - и открылось удивительное обстоятельство.

 
Талановиті земляки Печать
Автор В.Бакуліна   
21.09.2015 г.
ImageАНДРІЙ МІЦАЙ молодий талановитий музикант, грає на 4-х музикальних інструментах. Мріє виступати на великій сцені. 
 
<< [Первая] < [Предыдущая] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 [Следующая] > [Последняя] >>

Результаты 131 - 140 из 1787
gem-620120.gif

bezp.gif

Реклама

doma.jpg

express.gif

Реклама
Реклама

voda_230320.jpg


Реклама