Реклама

влажн.:

давл.:


Главная arrow Разделы arrow Жизнь и люди
Жизнь и люди
Волонтери з Охтирки об’їхали майже всю лінію фронту Печать
Автор Анна Протасова   
26.12.2015 г.

ImageПередноворічна поїздка волонтерів у розташування бойових частин, де служать земляки, завершилась успішно. Три доби у дорозі стали нелегким випробуванням як для людей, так і для техніки. Зате, вдалося відвідати 14 точок перебування наших військових у зоні АТО, що можна назвати рекордом.

 
«Здорове життя – успіх буття» Печать
Автор Редактор   
24.12.2015 г.

ImageЗавершився II етап обласного конкурсу творчих робіт «Здорове життя - успіх буття», який проходив з метою пропаганди здорового способу життя серед дітей та молоді, формування в них активної життєвої позиції, орієнтації на здоровий спосіб життя, активізації творчих здібностей вихованців гуртків та інших творчих об'єднань позашкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладів  на базі обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.  

 
Областной архитектор в Ахтырке ищет талантливых художников Печать
Автор Андрей Михеев   
22.12.2015 г.
ImageНаверно, всем известна байка, о том, как к именитому художнику «прикопался» некий ретроград, с вопросом каким-таким образом живописец на хлеб себе зарабатывает. Творец в ответ, гордо так: «Я рисую». 
 
Ремонт не волк, в лес не убежит Печать
Автор Редактор   
17.12.2015 г.
ImageВыборы закончились, и многое в городе замерло. Один из примеров - ремонт запасного выхода школы №2, разрушающегося от протекающей воды. Возможно ли будет продолжить эту стройку? Уже сомнительно. Поломаем, сделаем заново... Когда-нибудь... Впрочем, возможно, до того времени вода окончательно подточит кирпичную стену, строение завалится, и проблема исчезнет сама собой...
 
Олімпійські традиції «Любові до мудрості» Печать
Автор Ольга Литовченко   
10.12.2015 г.

Image5-6 грудня у Києві пройшла ІІ Всеукраїнська олімпіада з філософії для школярів. Заохочення молоді до креативного і критичного мислення для популяризації філософської освіти - саме такою була мета освітянського змагання, яке організували Національний центр «Мала академія наук України» спільно з Інститутом філософської освіти і науки НПУ імені М. П. Драгоманова.

 
Світ Сергія Жидєля Печать
Автор Газета "Город А"   
07.12.2015 г.
ImageПро Сергія Жидєля, художника з Луганська, ми розповідали раніше. Це була історія про українського митця, який не міг залишатися в окупованому Луганську просто тому, що він українець. Сьогодні Сергій Петрович Жидєль разом зі своєю родиною живе в Охтирці. За своє життя митець де тільки не був. Він багато подорожував, бачив світ, багато пережив і багато створив. Для чого і для кого творить митець, зокрема художник? Звичайно, для  себе і для людей. Картини, на яких відображений  його світогляд, його душа, повинні побачити люди. Якомога більше людей. Без цього енергетичного обміну життя творця і його полотен неможливе.  
 
Віктор Брень – півсотні літ в ефірі! Печать
Автор Газета "Город"   
07.12.2015 г.

Image50-ти річний ювілей в телерадіоефірі відзначає Віктор Дмитрович Брень. Завідувач відділом інформації комунального підприємства «Телерадіокомпанія «Охтирка», відданий улюбленій справі до кінця. Його поважають не тільки у нашому місті, районі, області. Навіть на державному рівні високо цінують заслуги Віктора Бреня. 

 
Як чапаєвці пригрозили стати на захист комдива Печать
Автор Газета "Город А"   
07.12.2015 г.

ImageМісцеві вибори завадили вчасно закінчити перший етап декомунізації. До 21 листопада міська ради мала обрати і затвердити нові назви для вулиць і провулків, що носять імена, пов'язані з комуністичним тоталітарним минулим. Не встигли. Проте, над виконанням вимог закону про декомунізацію в Охтирці працюють. У четвер 26 листопада відбулося засідання комісії з перейменування. Очікується, що остаточне рішення щодо зміни вуличної топоніміки ухвалить рада. Міський голова Ігор Алєксєєв заявив, що не буде перебирати на себе цих повноважень, хоча закон йому прямо дозволяє перейменувати охтирські вулиці своїм розпорядженням.

 
Нас съедят Печать
Автор Редактор   
01.12.2015 г.

ImageСтая собак, бегающая по центру города, выросла, и начала обращать внимание на людей. Но пока собачки еще не очень голодны. Количество шавок в стае уже около 15, да подросли псинки. Но самое интересное - в ответ на жалобы граждан ЖКХ отвечает - ничего сделать не можем. Собачками, дескать, должна заниматься некая сумская организация, а она ехать в Ахтырку не хочет. 

 
Показания газовых счетчиков можно подавать онлайн Печать
Автор Сумыгаз   
29.11.2015 г.

ImageС началом отопительного сезона, в ПАО «Сумыгаз» значительно возросло количество обращений потребителей для получения консультаций по действующим тарифам, начислениям, правилам предоставления субсидий. Во избежание очередей и социальной напряженности «Сумыгаз» оптимизировало процесс обслуживания клиентов, предоставило возможности дистанционно в любое удобное время держать связь с газовой компанией. 

 
<< [Первая] < [Предыдущая] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 [Следующая] > [Последняя] >>

Результаты 121 - 130 из 1787
gem-620120.gif

bezp.gif

Реклама

doma.jpg

express.gif

Реклама
Реклама

voda_230320.jpg


Реклама