Главная arrow Разделы arrow Жизнь и люди
Жизнь и люди
В Геническе и на Арабатской Стрелке запустили большую сеть пляжных веб-камер Печать
Автор Редактор   
25.10.2020 г.

ImageВ Геническе и на Арабатской стрелке появилась сеть из 27 новых онлайн веб-камер, которые в реальном времени ведут трансляцию с пляжей курортов, Розового озера и других популярных локаций региона.

 
Авангардне мистецтво Іллі Скубака Печать
Автор ГородА   
19.10.2020 г.
Image«Коронуйте день новою свідомістю, оскільки світ його більший і яскравіший від сонця… Наша геніальність – знайти нові форми сучасного нам дня. Щоб наше обличчя стало відбитком нашого часу». (Казимир Малевич)
 
Слідами Генія по місту Нашому Печать
Автор ГородА   
15.10.2020 г.
ImageІ хто спланував це місто!.. Маловідоме, а може, й взагалі невідоме в світі, воно ось розпросторилося на землі й і с н у є, ще й вражає якоюсь оригінальною спланованістю, сказати б, символікою тієї спланованості, якимсь своїм таємничим смислом, як загадковий ієрогліф.
 
Монетизація одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» Печать
Автор Управління соціального захисту населення Охтирської міської ради   
14.09.2020 г.

ImageМіністерство соціальної політики з 1 вересня 2020 року ініціювало зміну механізму надання «пакунку малюка» з одноразової натуральної допомоги на грошову компенсацію. 

 
Модели плюс сайз: как они выбирают платья Печать
Автор Редактор   
07.09.2020 г.

ImageКто как не модели plus size знают досконально свои формы, и умеют их правильно и выгодно подчеркивать. Главным оружием в этом деле по большей части выступает одежда. 

 
На одном из чудес Украины — Розовом озере — установили онлайн веб-камеру Печать
Автор Редактор   
23.08.2020 г.

ImageЛюбоваться фантастическими видами Генического озера, одного из самых больших, известных и красивых розовых озер Украины, теперь можно в любое время из любой точки мира.

 
Спортивне взуття до джинсів - поради снікерхедів Печать
Автор Редактор   
18.08.2020 г.

ImageТакий формат одягу, як джинси вже давно увірвався в гардероби споживачів, і зайняли там важливе місце. Мабуть, жодний повсякденний look не обходиться без денім продукції, будь-то штани, спідниці, шорти або бриджі. Однак, джинси в класичному розумінні все ж залишаються більш бажаними, оскільки є максимально універсальними та всесезонними. Популярним питанням все ж залишається взуття з яким можна їх носити. І найпопулярніше і модне поєднання кросівки з джинсами.

 
Приватний музей - чудова ідея! Печать
Автор ГородА   
03.08.2020 г.
ImageПро що розкажуть нам експонати приватного музею Степана Слісаренка сьогодні? Деякі маленькі історії - родинні, місцеві,світові.  Кожна дрібничка заслуговує на увагу. 
 
Ольга Саліпа стає відомою на всю Україну Печать
Автор Админ   
13.07.2020 г.
ImageПам'ятаєте Олю Саліпу? Вона працювала журналісткою на телебаченні «Пульсар» потім у Тростянці, а потім - захищаючи Україну від російської агресії улітку 2014 року загинув її чоловік, капітан Сергій Саліпа. Разом із синами Ольга виїхала до Хмельницька і вже звідти ми отримуємо інформацію про її ріст в літературі.
 
Микола Обуховський: «Життя - це постійне навчання» Печать
Автор Админ   
06.07.2020 г.
ImageМикола Обуховський, 35 років, музикант, співак, вчитель. Народився в Охтирці. Навчався у ЗОШ №5, паралельно в музичній школі по класу акордеону. Закінчив Харківську Державну Академію культури, відділення народного співу. Наразі працює керівником гурткової роботи у ДНЗ «Охтирський центр ПТО». 
 
<< [Первая] < [Предыдущая] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Следующая] > [Последняя] >>

Результаты 1 - 10 из 1803
on_110720.gif

bezp.gif

Реклама
Реклама

express.gif

Реклама
Реклама

voda_230320.jpg

Реклама

kovrolin_201020.jpg

Загрузка...

Реклама