Реклама

влажн.:

давл.:


Главная arrow Разделы arrow Бизнес и технологии
Бизнес и технологии
Новинка від Салону 7 Печать
Автор Редактор   
25.02.2015 г.

Ви хочете  виявити причини теплових втрат? Це можливо.

Image Image 

За допомогою сертифікованого обладнання  фахівці  обстежать ваш дім, на наявність тріщин у стінах. криші. герметичність вікон і дверей, перевірять стан електропроводки і допоможуть у вирішенні цих проблем. Економ своє тепло бо це твої гроші.

Image Image Image Image

Image Image Image Image 

Салон 7  Охтирка, провулок Харківський, 10А. тел 2-24-65 та 0502639667.

 
За те, що тримаються на плаву! Печать
Автор Газета "Город А"   
17.07.2014 г.

Податки,кре­дити та інші актуальні для багатьох речі стали те­мою нашої недавньої розмови з головою профспілки підприємців Охтирщини Людмилою Васюхно.

 
Завжди відкритий директор Печать
Автор Газета "Город А"   
09.07.2014 г.

Центральний ринок завжди був і залишається одним з головних осередків місько­го життя. Причому не лише еко­номічного, а й суспільного і навіть культурного: справді, де як не на ба­зарі (так це місце називають в народі) можна, наприклад, дізнатися про всі останні новини? Одним словом, стра­тегічно важливий об'єкт! І саме його нещодавно(якихось 3 тижні тому) очолила новий керівник - Зінаїда Юріна. Нашу присвячену актуальним темам розмову із Зінаїдою Петрівною наво­димо нижче.

 
Присоединяйтесь к тестированию Бета-версии «Тетриса»! Печать
Автор А.Михеев   
04.06.2014 г.

ImageНе хотите ли протестировать «Тетрис»? Речь идет не о популярной игре, а о новом кафе. «Компьютерное» название у него абсолютно неслучайно. Ведь находится кафе «Тетрис» на 1-ом этаже офисно-торгового центра «Матрица» - где, как известно, многие ахтырчане предпочитают ремонтировать, а также приобретать всевозможную оргтехнику.

 
Інвестиції в Охтирці: нетрадиційне розуміння Печать
Автор Газета "Город А"   
12.05.2014 г.

Нині такі поняття як «інвестиції» та «інвестори» у всіх на слуху. Дійсно, економіку-бо якось піднімати треба, а зро­бити це можна тільки за­вдяки капіталовкладен­ням,тобто, все тим же інвестиціям. І як уже нас в Охтирці з ними спра­ви?

 
Мы гордимся тобой - наш Ахтырский пивзавод! Печать
Автор Газета "Город А"   
27.04.2014 г.

Назовите навскидку не­сколько предприятий Сумщины, имеющих сто­летнюю историю. Можно не сомневаться, что в этом списке обязательно будет упомянуто Публич­ное акционерное общест­во "Ахтырский пивоваренный завод". Совсем не­давно наши пивовары от­метили свой 100-ый юби­лей.

 
Гроші лежать на поверхні Печать
Автор Газета "Город А"   
07.04.2014 г.

Саме так під час нашої недав­ньої розмови висловився де­путат міської ради, голова пла­ново-бюджетної комісії міськради Віктор Марущенко.

 
Открылся ДАЧНЫЙ Печать
Автор Андрей Михеев   
21.03.2014 г.

Image20 марта в 12:00 у нового торгового центра «Дачный», что на ул. Красноармейской, собрались десятки ахтырчан. Наконец-то, давно построенный комплекс открывался официально и Александр Владимирович и Инна Николаевна Сопитько (владельцы новостройки) по такому случаю организовали торжественное мероприятие с песнями, призами и видными гостями.

 
Правова свідомість: міфи та реальність Печать
Автор Газета "Город А"   
16.03.2014 г.

Саме це стало однією з тем на­шої розмови з охтирським юристом Сергієм Безпальком, основні тези якої ми наводимо нижче.

 
Подарок от ХАМЕЛЕОНА Печать
Автор Анатолий Самычев   
10.03.2014 г.

ImageУникальное свойство менять окраску прославило диковинную древесную  ящерицу на весь белый свет. Хамелеон вошел в пословицы и поговорки, облюбовал книжки и наружную рекламу. Так что в повседневной жизни этот представитель животного мира, можно сказать, встречается довольно часто. Есть свой хамелеон и в Ахтырке.

 
<< [Первая] < [Предыдущая] 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [Следующая] > [Последняя] >>

Результаты 31 - 40 из 482
on-620120_pro_mar.gif

bezp.gif

doma.jpg

Реклама

express.gif

Реклама

drova.jpg

Загрузка...

Реклама